artykuły

niezwyklostkiNIEZWYKŁOSTKI
ReklamaBilbord Ubezpieczenia assistance
Nadmuchaj psu budę
  fot. Szymon Kwiatkowski

Nadmuchaj psu budę

Czas czytania 2 minuty

Dla właścicieli psów komfort i dobre samopoczucie ich zwierzaka jest ważnym czynnikiem podczas planowania podróży. Psy powinny mieć możliwość czerpania takiej samej radości z wycieczki jak ich właściciele. Firma Dometic wprowadza nową nadmuchiwaną budę dla psa — opracowaną z wykorzystaniem sprawdzonej, popularnej technologii AIR firmy Dometic do nadmuchiwanych namiotów.

Dometic K9 80 AIR jest stworzona z lekkiej, wytrzymałej tkaniny, gwarantując komfort i bezpieczeństwo Twojego psa. Ta uniwersalna buda jest łatwa w sprzątaniu i posiada uchwyt do przenoszenia, dzięki czemu właściciele psów mogą zabrać swojego pupila na każdą przygodę.

Nadmuchaj psu budę 1

Nowy model psiego mieszkania oferuje wystarczająco dużą przestrzeń wewnętrzną dla większości zwierząt, a jednocześnie, w przeciwieństwie do większości dużych bud dla psów, składa się kompaktowo, co ułatwia przechowywanie i transport. To idealne rozwiązanie na spontaniczne wakacje. Buda jest wykonana z materiałów najwyższej jakości dzięki zastosowaniu wytrzymałej, w pełni oddychającej polibawełny. Dzięki temu jest ona miękka w dotyku, ale również wodoodporna i wytrzymała. Dometic K9 80 to idealne rozwiązanie na jednodniowe wycieczki samochodem i wakacje w plenerze.

Najważniejsze właściwości:

  • Technologia Air Frame z jednopunktowym nadmuchiwaniem zapewnia mocną konstrukcję i łatwy montaż
  • Łatwa w czyszczeniu odpinana podłoga budy
  • Oddychająca tkanina i siatkowe panele zapewniają maksymalny komfort
  • ReklamaNadmuchaj psu budę 2
  • Dwoje drzwi zapewniające dodatkową wszechstronność
  • Torba w zestawie

Produkt dostępny u autoryzowanych dealerów, sugerowana cena detaliczna to 1429 zł


Szymon Kwiatkowski23.02.20220
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News