artykuły

wynajem-kamperowWYNAJEM KAMPERÓW
ReklamaBilbord Ubezpieczenia
Szukasz wypożyczalni? Tymi warto się zainteresować

Szukasz wypożyczalni? Tymi warto się zainteresować

Czas czytania 1 minuta

Planujesz wynająć kampera w najbliższym sezonie letnim? Szukasz najlepszej oferty lub po prostu chcesz je porównać, by znaleźć firmę najbliższej Ciebie, oferującą najlepsze warunki najmu? W "Polskim Caravaningu" publikujemy co roku zestawienie najlepszych wypożyczalni w naszym kraju. Zawiera ono konkretne informacje na temat cen, pojazdów i warunków, na bazie których zostanie nam pojazd wypożyczony. 

W naszym najnowszym zestawieniu znajdziecie łącznie 30 ofert wypożyczalni oferujących swoje usługi w praktycznie całym kraju. Charakterystyczna tabelka, którą publikujemy cyklicznie od kilku lat, zawiera wszystkie praktyczne informacje: nazwę wypożyczalni, adres, kontakt, ilość pojazdów w ofercie, cena za dobę, kaucja, ubezpieczenie w cenie, minimalny okres najmu, opłata serwisowa. W ten sposób wystarczy szybki rzut oka, by wybrać tę ofertę, która nam najbardziej odpowiada. 

Dla tych, którzy nie mają nr 1/2020 "Polskiego Caravaningu", przygotowaliśmy zestawienie w formie pliku pdf. Z kolei artykuły na temat wynajmu "domów na kołach", ale i wiele innych przydatnych informacji na temat związanych z caravaningiem, publikujemy systematycznie na łamach naszego magazynu (zachęcamy do zaprenumerowania: TUTAJ), ale też na naszej stronie internetowej. Jeśli masz jakieś pytanie w temacie caravaningu, u nas - czy to na stronie, czy w magazynie - na pewno znajdziesz odpowiedzi.

Wykaz można znaleźć również w załączniku poniżej. 

Załączone pliki


Bartłomiej Ryś18.04.2020
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News