artykuły

WYNAJEM KAMPERÓW
Reklama2021 Bilbord - exide 27.07-30.09 Sebastian
Sprzedaż, wynajem, serwis? Tu znajdziesz wszystko

Sprzedaż, wynajem, serwis? Tu znajdziesz wszystko

Potrzebujesz wynająć kampera lub poszukujesz porady, ponieważ dopiero zaczynasz swoją przygodę z caravaningiem? A może już swój „dom na kołach” masz i rozglądasz się za jego serwisem lub chcesz dokupić dodatkowe akcesoria? Wszystko to (i wiele więcej) znajdziesz w firmie Wadowscy Campery, która świadczy swoje usługi w dwóch miejscach: Gaj (k. Krakowa) i Janki (k. Warszawy).

Gama pojazdów kempingowych w Wadowscy Campery jest naprawdę bogata co zresztą mogliście zobaczyć w niejednym materiale tekstowym/video publikowanym w naszym magazynie lub portalu. Dethleffs, Knaus, Sunlight, Weinsberg, Laika a od niedawna Hymer - każdy tu znajdzie coś dla siebie, względem swoich potrzeb i zasobności portfela. Prócz kamperów (np. w przypadku Dethleffs’a) są dostępne oczywiście również przyczepy kempingowe. 

Jeżeli nie jesteście przekonani do tej formy turystyki, to najlepszym sposobem jest wynajęcie pojazdu. W ofercie „Wadowskich” znajdziemy kilka różnych maszyn: od 6-osobowych kamperów typu alkowa, przez półintegry po kampery uważane za najbardziej prestiżowe, czyli pełne integry. Ceny? 6,5-metrową jednostkę z DMC na poziomie 3500 kg (a więc bez problemu pojedziemy nią mając tylko kategorię „B” prawa jazdy) wynajmiemy już od 370 zł za dzień. 

Mając tak rozbudowaną sprzedaż i wynajem oczywistą pozycję na liście usług zajmuje serwis, zarówno gwarancyjny jak i pogwarancyjny wielu marek. Przegląd przed sezonem letnim lub zimowym zawsze warto wykonać by później, będąc wiele tysięcy kilometrów od domu, nie być zaskoczonym i poirytowanym co w oczywisty sposób wpłynie negatywnie na przyjemność podróżowania „domem na kołach”. Co ważne, na podstronie serwisu znajdziemy również cennik przykładowych usług wraz z ilością godzin potrzebnych na ich wykonanie - to z pewnością wyróżnia „Wadowskich” na tle innych firm.

Last but not least - akcesoria. Świat caravaningu to tak naprawdę nieskończona lista dodatków, które uprzyjemniają nasze wakacje. Część z tych rzeczy jest niezbędna np. podczas zimowych wojaży. W ofercie takie marki jak Truma, Dometic, Freiko, ALDEN, Thule czy Linnepe. Duża część akcesoriów jest dostępna „od ręki”, ale jeżeli potrzebujemy czegoś nietypowego, wyjątkowego to i tak warto do „Wadowskich” zadzwonić - na pewno uda im się daną część zdobyć. 

Pełną ofertę firmy można znaleźć na http://www.kampery.wadowscy.pl/pl


Bartłomiej Ryś04.12.20190 zdjęć 7

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 4

 • 2
  Czuje się - ZADOWOLONY
  ZADOWOLONY
 • 0
  Czuje się - ZASKOCZONY
  ZASKOCZONY
 • 0
  Czuje się - POINFORMOWANY
  POINFORMOWANY
 • 1
  Czuje się - OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 1
  Czuje się - SMUTNY
  SMUTNY
 • 0
  Czuje się - WKURZONY
  WKURZONY
 • 0
  Czuje się - BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW