artykuły

wynajem-kamperowWYNAJEM KAMPERÓW
ReklamaBilbord - dethleffs 04.06-30.06 Sebastian
Serwis kampera lub przyczepy zawsze warto wykonać przed nowym sezonem caravaningowym
Serwis kampera lub przyczepy zawsze warto wykonać przed nowym sezonem caravaningowym

Sprzedaż, wynajem, serwis? Tu znajdziesz wszystko

Czas czytania 3 minuty

Potrzebujesz wynająć kampera lub poszukujesz porady, ponieważ dopiero zaczynasz swoją przygodę z caravaningiem? A może już swój „dom na kołach” masz i rozglądasz się za jego serwisem lub chcesz dokupić dodatkowe akcesoria? Wszystko to (i wiele więcej) znajdziesz w firmie Wadowscy Campery, która świadczy swoje usługi w dwóch miejscach: Gaj (k. Krakowa) i Janki (k. Warszawy).

Gama pojazdów kempingowych w Wadowscy Campery jest naprawdę bogata co zresztą mogliście zobaczyć w niejednym materiale tekstowym/video publikowanym w naszym magazynie lub portalu. Dethleffs, Knaus, Sunlight, Weinsberg, Laika a od niedawna Hymer - każdy tu znajdzie coś dla siebie, względem swoich potrzeb i zasobności portfela. Prócz kamperów (np. w przypadku Dethleffs’a) są dostępne oczywiście również przyczepy kempingowe. 

Jeżeli nie jesteście przekonani do tej formy turystyki, to najlepszym sposobem jest wynajęcie pojazdu. W ofercie „Wadowskich” znajdziemy kilka różnych maszyn: od 6-osobowych kamperów typu alkowa, przez półintegry po kampery uważane za najbardziej prestiżowe, czyli pełne integry. Ceny? 6,5-metrową jednostkę z DMC na poziomie 3500 kg (a więc bez problemu pojedziemy nią mając tylko kategorię „B” prawa jazdy) wynajmiemy już od 370 zł za dzień. 

Mając tak rozbudowaną sprzedaż i wynajem oczywistą pozycję na liście usług zajmuje serwis, zarówno gwarancyjny jak i pogwarancyjny wielu marek. Przegląd przed sezonem letnim lub zimowym zawsze warto wykonać by później, będąc wiele tysięcy kilometrów od domu, nie być zaskoczonym i poirytowanym co w oczywisty sposób wpłynie negatywnie na przyjemność podróżowania „domem na kołach”. Co ważne, na podstronie serwisu znajdziemy również cennik przykładowych usług wraz z ilością godzin potrzebnych na ich wykonanie - to z pewnością wyróżnia „Wadowskich” na tle innych firm.

ReklamaSprzedaż, wynajem, serwis? Tu znajdziesz wszystko 1
Last but not least - akcesoria. Świat caravaningu to tak naprawdę nieskończona lista dodatków, które uprzyjemniają nasze wakacje. Część z tych rzeczy jest niezbędna np. podczas zimowych wojaży. W ofercie takie marki jak Truma, Dometic, Freiko, ALDEN, Thule czy Linnepe. Duża część akcesoriów jest dostępna „od ręki”, ale jeżeli potrzebujemy czegoś nietypowego, wyjątkowego to i tak warto do „Wadowskich” zadzwonić - na pewno uda im się daną część zdobyć. 

Pełną ofertę firmy można znaleźć na http://www.kampery.wadowscy.pl/pl


Bartłomiej Ryś04.12.2019 zdjęć 7
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News