artykuły

wynajem-kamperowWYNAJEM KAMPERÓW
ReklamaBilbord Makita

Promocja: wynajem kampera bez opłaty serwisowej

Promocja: wynajem kampera bez opłaty serwisowej
 fot. Sebastian Klauz

Trwa ostatni dzień targów Caravaning Summer Show. My już dziś wrócimy do domu, ale promocja w Kampery Trójmiasto trwa nadal. To właśnie z tej wypożyczalni otrzymaliśmy do testów Benimara Tessoro 494, zupełnie nowy model, o którym przeczytacie już wkrótce. Dlaczego warto skorzystać z ich usług? Przede wszystkim ze względu na promocyjne rozwiązania finansowe.

KamperyTrójmiasto.pl to nowa wypożyczalnia działająca na terenie Trójmiasta i okolic. W swojej ofercie posiadają (przynajmniej na razie) dwa różne pojazdy: Benimar Tessoro 494 (4-osobowa półintegra) oraz Sport 343 (5-osobowa alkowa). Ich pełną specyfikację można znaleźć na oficjalnej stronie wypożyczalni. My tylko dodamy ze swojej strony, że pojazdy są w pełni doposażone: bagażniki rowerowe, klimatyzacje, wyposażenie kuchni, stoliki, krzesła wysokiej jakości. To jednak nie wszystko. W garażu znajdziemy nawet… przenośny zbiornik na wodę, aby było można ją w łatwy sposób przetransportować do kampera w razie takiej potrzeby. Super!

Promocje!

Zazwyczaj koszt najmu takiego pojazdu to około 600-700 zł za dobę. Na rozpoczęcie swojej działalności, Kampery Trójmiasto zaproponowało promocję: jedynie 550 zł za dzień modelu Tessoro 494. Co ważne, nie ponosimy również opłaty serwisowej, czyli „w kieszeni” zostaje nam około 350 zł. 

Wypożyczalnia posiada wolne terminy od 27 lipca. Zapraszamy do skorzystania z okazji!


Bartłomiej Ryś22.07.20180