artykuły

wynajem-kamperowWYNAJEM KAMPERÓW
ReklamaBilbord - bookingcamper

Na kemping oraz na...plac budowy

Na kemping oraz na...plac budowy
Mobilny punkt dozoru to idealne (bo mobilne) rozwiązanie np. na plac budowy 

Oferowane przez tę wypożyczalnię przyczepy wykorzystywane są nie tylko w turystyce wyjazdowej, ale również jako domki stacjonarne na działkach ogrodniczych czy nawet mobilne punkty dozoru na placach budowy. W ofercie firmy Kempingi Olsztyn, która zajmuje się krótko- i długoterminowym wynajmem przyczep, znajdują się modele 2-, 3-, 4-, 5-, a nawet 8-osobowe, wszystkie wyposażone tak, aby spełniały oczekiwania nawet najbardziej wymagającego klienta.

Z usług firmy mogą skorzystać m.in. osoby, które noszą się z zamiarem zakupu przyczepy kempingowej – wypożyczając ją, mogą przekonać się, czy taka forma spędzania wolnego czasu spełnia ich oczekiwania, wówczas podjęcie decyzji o zakupie własnego „domku na kołach” jest łatwiejsze. Co istotne, przed wydaniem przyczepy każdy najemca może liczyć na pełne szkolenie z zakresu działania korzystania z urządzeń w niej zamontowanych.

Warto zwrócić uwagę na tzw. mobilne punkty dozoru, o które poszerzona została oferta firmy. To nic innego, jak dobrze wszystkim znana przyczepa Niewiadów N126, tyle że dostosowana do potrzeb związanych z zabezpieczeniem np. placów budów. Oferta skierowana jest głównie do agencji ochrony oraz firm budowlanych i drogowych. Jeśli chodzi o zalety takiego rozwiązania, wymienić warto: mobilność, możliwość stosowania w każdych warunkach pogodowych, przeszklenie na każdej ścianie (ułatwiona obserwacja terenu), ogrzewanie elektryczne 230 V, instalacja elektryczna 230 V, halogen zewnętrzny zamontowany na wysuwanym maszcie, zewnętrzne oznaczenie naklejkami ostrzegawczymi i informacyjnymi „OCHRONA”.

ReklamaSródtekstowy YT PC
– Stosowanie mobilnych punktów dozoru to oszczędność czasu i pieniędzy ze względu na nieskomplikowaną logistykę oraz brak konieczności użycia cięższego sprzętu (lawety, dźwigi), jak ma to miejsce np. w przypadku kontenerów – zwracają uwagę właściciele firmy.

Warta odnotowania jest usługa dowozu wynajmowanych przyczep na wskazane miejsce – po upłynięciu terminu najmu przyczepa sprowadzana jest z powrotem. Jeśli klient nie dysponuje możliwościami lub czasem na podróż z przyczepą, ta może na niego czekać na wskazanym miejscu.

Firma Kempingi Olsztyn zajmuje się również sprzedażą używanych przyczep, oferuje modele duże i małe, jedno- i dwuosiowe, z przedsionkiem, markizą, wyposażone w prysznic, kuchenkę, lodówkę, piekarnik itp.

– Osoby, które posiadają już przyczepę kempingową lub kampera, mogą dokonać w naszym serwisie przeglądów okresowych – dodają przedstawiciele firmy. – Wykonujemy naprawy urządzeń technicznych i powypadkowe.

www.kempingi.olsztyn.pl

Artykuł pochodzi z numeru 2(81) 2018 Polskiego CaravaninguAdministrator08.04.20190 zdjęć 3