artykuły

wynajem-kamperowWYNAJEM KAMPERÓW
ReklamaBilbord - ACSI

Na kemping oraz na...plac budowy

Czas czytania 3 minuty
Na kemping oraz na...plac budowy
Mobilny punkt dozoru to idealne (bo mobilne) rozwiązanie np. na plac budowy 

Oferowane przez tę wypożyczalnię przyczepy wykorzystywane są nie tylko w turystyce wyjazdowej, ale również jako domki stacjonarne na działkach ogrodniczych czy nawet mobilne punkty dozoru na placach budowy. W ofercie firmy Kempingi Olsztyn, która zajmuje się krótko- i długoterminowym wynajmem przyczep, znajdują się modele 2-, 3-, 4-, 5-, a nawet 8-osobowe, wszystkie wyposażone tak, aby spełniały oczekiwania nawet najbardziej wymagającego klienta.

Z usług firmy mogą skorzystać m.in. osoby, które noszą się z zamiarem zakupu przyczepy kempingowej – wypożyczając ją, mogą przekonać się, czy taka forma spędzania wolnego czasu spełnia ich oczekiwania, wówczas podjęcie decyzji o zakupie własnego „domku na kołach” jest łatwiejsze. Co istotne, przed wydaniem przyczepy każdy najemca może liczyć na pełne szkolenie z zakresu działania korzystania z urządzeń w niej zamontowanych.

Warto zwrócić uwagę na tzw. mobilne punkty dozoru, o które poszerzona została oferta firmy. To nic innego, jak dobrze wszystkim znana przyczepa Niewiadów N126, tyle że dostosowana do potrzeb związanych z zabezpieczeniem np. placów budów. Oferta skierowana jest głównie do agencji ochrony oraz firm budowlanych i drogowych. Jeśli chodzi o zalety takiego rozwiązania, wymienić warto: mobilność, możliwość stosowania w każdych warunkach pogodowych, przeszklenie na każdej ścianie (ułatwiona obserwacja terenu), ogrzewanie elektryczne 230 V, instalacja elektryczna 230 V, halogen zewnętrzny zamontowany na wysuwanym maszcie, zewnętrzne oznaczenie naklejkami ostrzegawczymi i informacyjnymi „OCHRONA”.

ReklamaNa kemping oraz na...plac budowy 1
– Stosowanie mobilnych punktów dozoru to oszczędność czasu i pieniędzy ze względu na nieskomplikowaną logistykę oraz brak konieczności użycia cięższego sprzętu (lawety, dźwigi), jak ma to miejsce np. w przypadku kontenerów – zwracają uwagę właściciele firmy.

Warta odnotowania jest usługa dowozu wynajmowanych przyczep na wskazane miejsce – po upłynięciu terminu najmu przyczepa sprowadzana jest z powrotem. Jeśli klient nie dysponuje możliwościami lub czasem na podróż z przyczepą, ta może na niego czekać na wskazanym miejscu.

Firma Kempingi Olsztyn zajmuje się również sprzedażą używanych przyczep, oferuje modele duże i małe, jedno- i dwuosiowe, z przedsionkiem, markizą, wyposażone w prysznic, kuchenkę, lodówkę, piekarnik itp.

– Osoby, które posiadają już przyczepę kempingową lub kampera, mogą dokonać w naszym serwisie przeglądów okresowych – dodają przedstawiciele firmy. – Wykonujemy naprawy urządzeń technicznych i powypadkowe.

www.kempingi.olsztyn.pl

Artykuł pochodzi z numeru 2(81) 2018 Polskiego CaravaninguAdministrator08.04.2019 zdjęć 3
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News