artykuły

TARGI
Znamy datę następnych targów w Poznaniu
  fot. Szymon Kwiatkowski

Znamy datę następnych targów w Poznaniu

Caravans Salon nie zwalnia. Ledwie zakończyliśmy „targowy maraton” w branży caravaningowej a już poznaliśmy datę kolejnego wydarzenia, oznaczonego numerem pięć. Piąta edycja targów Caravans Salon w Poznaniu odbędzie się w dniach 21-23 października 2022 roku. 

To znaczne przesunięcie terminu w porównaniu do tegorocznej oraz poprzednich edycji poznańskich targów. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że podyktowane jest to prośbami samych wystawców. W sprawie organizacji przyszłorocznych wydarzeń za kuluarami odbyło się wiele spotkań z największymi „graczami” polskiej sceny caravaningowej. Efektem jest termin, który widzimy powyżej - 21-23 października 2022 roku.

W komunikacie prasowym Międzynarodowych Targów Poznańskich czytamy, że:

Podobnie jak w latach ubiegłych planujemy organizację Ogólnopolskiego Zlotu Caravaningowego. Nie zabraknie również gości specjalnych, podróżników oraz stref dedykowanym pojazdom RETRO oraz HAND MADE. Wszystko to po to, aby targi były jeszcze bardziej atrakcyjne i przyciągały większą liczbę pasjonatów caravaningu.

Jak w tej sytuacji zachowa się Nadarzyn? Czy znów wystawcy będą narażeni na problemy logistyczne w związku z krótkim okresem pomiędzy dwiema, dużymi imprezami targowymi? Czas pokaże. Dziś wiemy jedno - po raz kolejny targi poznańskie zareagowały zdecydowanie szybciej rezerwując bardzo dobry termin w przyszłym roku. 


Bartłomiej Ryś15.10.20210

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 10

 • 8
  Czuje się - ZADOWOLONY
  ZADOWOLONY
 • 0
  Czuje się - ZASKOCZONY
  ZASKOCZONY
 • 0
  Czuje się - POINFORMOWANY
  POINFORMOWANY
 • 0
  Czuje się - OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  Czuje się - SMUTNY
  SMUTNY
 • 1
  Czuje się - WKURZONY
  WKURZONY
 • 1
  Czuje się - BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW