artykuły

targiTARGI
ReklamaBilbord - bookingcamper zacznij zarabiac
Targi podróżniczo-caravaningowe w Chemnitz

Targi podróżniczo-caravaningowe w Chemnitz

Czas czytania 2 minuty

Centrum Targowe w Chemnitz obchodzi 20-lecie istnienia, ale rok 2019 był ostatnim, gdy hucznie świętowano tu rosnące wpływy ze sprzedaży powierzchni wystawowej. Po trzech chudych latach sprawdzianem dla tej lokalizacji na mapie targowej ma być impreza dla fanów caravaningu.

Jak poradzi sobie Chemnitz? To pytanie stawia nie tylko lokalna prasa i branżowe media w Niemczech. Centrum wystawowe Chemnitz znajduje się na terenie dawnego zakładu Wanderer-Werke. Przez lata siła przyciągania terenów zaraz za zachodnią granicą Polski była niemała. W 2019 roku w sumie 44 dni targowe przyciągnęły około 113 000 zwiedzających. Wraz z nadejściem pandemii nastąpiły załamania. Nawet na początku 2022 roku nie mogły się odbyć targi "Reisen und Caravaning". Nie bez powodu włodarzeCentrum Targowego w Chemnitz wielkie nadzieje pokładają w fanach caravaningu. Pierwsze w kalendarzu imprez targowych wydarzenie będzie albo gwoździem do trumny, albo … powodem do otwierania szampana!

Wspomniana impreza targowa potrwa od 13 do 15 stycznia. Z najnowszego komunikatu organizatorów wynika, że ze względu na duże zapotrzebowanie ze strony wystawców, strefa stricte caravaningowa została znacznie rozbudowana. Organizatorzy licząc na dużą frekwencję odwiedzających podczas "Reisen und Caravaning 2023", zaproponowali bardzo niską cenę biletów wstępu: dorośli płacą 7 euro, dzieci 5 euro, a kupując bilet rodzinny wydamy tylko 16 euro (szczegóły na: www.c3-chemnitz.de).

ReklamaTargi podróżniczo-caravaningowe w Chemnitz 1
Fot.C³ Chemnitzer Veranstaltungszentren GmbH


Rafał Dobrowolski03.01.2023
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News