artykuły

targiTARGI
ReklamaBilbord - bookingcamper zacznij zarabiac
Targi CMT – tutaj serca fanów caravaningu biją szybciej

Targi CMT – tutaj serca fanów caravaningu biją szybciej

Czas czytania 4 minuty

Odkrywanie świata z przyczepą kempingową, kamperem lub namiotem dachowym to dla wielu osób najlepszy sposób podróżowania. Właśnie dlatego przedstawiciele organizatora Międzynarodowych Targów Turystycznych CMT zapewniają, że w tym roku duża część imprezy będzie poświęcona caravaningowi.

„CMT to nasza flagowa łódź w Stuttgarcie, obszar caravaningowy to most nawigacyjny” – mówi Alexander Ege, dyrektor ds. caravaningu i turystyki. „W siedmiu z dziesięciu hal znajdą się stoiska wystawców branży caravaningowej. Bardziej kompleksowej oferty nie uda się znaleźć nigdzie indziej.” CMT otwiera swoje podwoje dla fanów wakacji i caravaningu przez dziewięć dni w dniach 13–21 stycznia 2024 r.

Od samochodów kempingowych po pojazdy ekspedycyjne i luksusowe liniowce

W hali nr 1, czyli L-Bank Forum duzi i znani tradycyjni producenci zaprezentują pełne portfolio przyczep i samochodów kempingowych. A więc tutaj, między innymi, znajdą się imponujące kampery i pojazdy wyprawowe z napędem 4x4. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby tymi pojazdami wybrać się w podróż przez pustynię, dżunglę.

Targi CMT – tutaj serca fanów caravaningu biją szybciej 1

Sekcją, w której znajdą się luksusowe apartamenty na kołach będzie hala nr 2. Tutaj producenci zaprezentują pojazdy, w których znajdziemy szafki na wino, w pełni wyposażone kuchnie, przestronne łazienki – a czasem nawet garaże na mały samochód. W hali CERATIZIT (hala nr 3) oraz w hali nr 5 widzowie znajdą reprezentantów prężnie rozwijającego się sektora samochodów typu kampervan. Tutaj odwiedzający będą mogli zapoznać się z całą ofertą, od małych mini kamperów, przez urban-kampery aż po duże i wygodne kampervany. Szczególną popularnością cieszą się obecnie wspomniane kampery miejskie, czyli małe, bardzo mobilne pojazdy rekreacyjne, często wyposażone w podnoszone dachy.

ReklamaTargi CMT – tutaj serca fanów caravaningu biją szybciej 2
Idealny dodatek do Twojej przygody z karawaningiem

W hali nr 7 ulokowane zostaną akcesoria do przyczep kempingowych. Liczni wystawcy oferują duży wybór produktów dla miłośników samodzielnie wykonywanych przyczep kempingowych - od klinów najazdowych po dodatkowe lampy i armaturę sanitarną. Hala nr 8, imienia Alfreda Kärchera (hala nr 8) wypełni się stoiskami prezentującymi kempingi i miejsca warte odwiedzenia ze względu na istniejącą infrastrukturę caravaningową, przeznaczoną dla zaspokojenia potrzeb podróży mobilnych. W tej hali zaprezentowane zostaną również namioty, markizy i akcesoria zewnętrze.

Targi CMT – tutaj serca fanów caravaningu biją szybciej 3

Temat zrównoważonego rozwoju w caravaningu również będzie odgrywał ważną rolę na CMT 2024. W strefie informacyjnej przy wejściu wschodnim odwiedzający znajdą ciekawe fakty na temat wakacji przyjaznych dla środowiska.

Relaks i wytchnienie także na miejscu

Po takiej dawce inspirujących wrażeń każdy fan caravaningu będzie potrzebował chwili wytchnienia. Do odpoczynku ale i biznesowych rozmów posłużą wygodne miejsca w salonie Vans & Friends w sali Alfred Kärcher Hall (hala nr 8). Ale ten obszar to znacznie więcej niż tylko miejsce relaksu: to tutaj będą odbywały się prezentacje blogerów na tematy rozbudowy kampervanów, przyczep i nowych wszelkich nowych projektów. Eksperci udzielą także informacji na temat indywidualnych wyzwań związanych z przebudową, rozbudową i biwakowaniem. Każdy dzień poświęcony będzie innej tematyce. Na przykład 17 stycznia będzie dotyczył podróżowania z psem.

ReklamaŚT2 - biholiday 06.03-31.05 Sebastian
W Messe Park powstanie także strefa informacyjna poświęcona tematyce pracy zdalnej z pokładu kampera. Tutaj zaprezentowane zostaną trzy pojazdy przeznaczone do wymagań biura mobilnego Odbędą się tu także rundy dyskusyjne z influencerami pracującymi we wspomniany sposób.


Redakcja04.01.2024
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News