TARGI

PODRÓŻE

6 miesięcy temu  05.04.2019, ~ Rafał Dobrowolski   

25. Międzynarodowe Targi Turystyki GLOBalnie odbyły się w dniach 29-31 marca br.

25. Międzynarodowe Targi Turystyki GLOBalnie odbyły się w dniach 29-31 marca br.

Ponad 8000 zwiedzających, niemal 7000 m2 powierzchni wystawienniczej, 200 wystawców z Polski i z zagranicy – od 29 do 31 marca w Katowicach odbywały się jubileuszowe, 25. Międzynarodowe Targi Turystyki GLOBalnie.

Na targach prezentowane były oferty touroperatorów, biur podróży, regionów, lokalnych grup działania, uzdrowisk, ośrodków odnowy i rekreacji, usług transportowych i hotelarstwa – kierowane zarówno do indywidualnego, jak i biznesowego klienta. Targi stanowią też forum dyskusji o ważnych dla branży turystycznej sprawach.

Prócz pozycji wystawców mieliśmy w Katowicach 300 godzin imprez towarzyszących! Były prelekcje, a też panel dyskusyjny, m.in. Praca w turystyce – profesjonalizacja doświadczenia i kapitalizowanie wiedzy branżowej. Setki osób wysłuchało wykładu Mijin Mok „Koreanka” o różnicach kulturowych pomiędzy Polską a Koreą, czy niemniej ciekawej prelekcji „Ta Albania, Kraj Muzułmański”. O zagadnieniach religii i bezpieczeństwa w Albanii opowiadała Roksana Nowak.

Były konkursy dla zwiedzających, koncerty grup ludowych, spotkania z podróżnikami i konferencja branżowa „Podróże (do) przyszłości – potencjał, kreacja, aspekty prawne w turystyce”... A to zaledwie kilka spośród wielu atrakcji przygotowanych przez organizatorów. 

Oczywiście wśród wystawców nie mogło zabraknąć „Polskiego Caravaningu”. Przez trzy dni imprezy rozdaliśmy blisko 200 egzemplarzy naszego magazynu.

GALERIA ZDJĘĆ

Stoisko PC na targach GLOBalnie 2019

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony