artykuły

targiTARGI
ReklamaBilbord Ubezpieczenia
Przystanek_targi czyli zlot targowy

Przystanek_targi czyli zlot targowy

Czas czytania 4 minuty

W czwartek 19 maja od 12:00 startuje sprzedaż parceli na zlot Przystanek_targi, który towarzyszy październikowym targom Caravans Salon Poland (21-23.10.2022). Zlotowicze mogą liczyć jak zawsze w Poznaniu na 3 dni pełne wrażeń związanych z targami caravaningowymi i innymi wydarzeniami im towarzyszącymi.

W tym roku zlot na Międzynarodowych Targach Poznańskich będzie nie tylko większy niż w latach ubiegłych. Zyskał też nową nazwę i oprawę, czym organizatorzy chcą się wyróżnić na tle wielu imprez spod znaku „ogólnopolski zlot…”

„Przystanek_targi, bo tak od teraz będzie się nazywał zlot na Międzynarodowych Targach Poznańskich, to nie tylko nawiązanie do miejsca zlotu, ale też idei wizyty na targach, jako swego rodzaju przystanku w dalszej caravaningowej podróży. Jesienne targi to dobra okazja na podsumowanie sezonu, planowanie nowych wypraw, zmianę pojazdu czy doposażenie go oraz na spotkanie i wymianę doświadczeń. Również nasz logotyp został przygotowany w tym duchu, gdyż znalazła się na nim iglica Międzynarodowych Targów Poznańskich wpisana w symbol/znak nawiązujący do przystanków metra czy autobusu.” Tłumaczy Michał Dublaga z zespołu caravans Salon Poland

Nowe logo i wzornictwo zlotu ma też znaleźć odzwierciedlenie na gadżetach i materiałach, które będą przygotowywane na zlot.

Start sprzedaży i informacje o zlocie

Parcele będzie można zakupić od 19 maja od godziny 12:00, tak jak w ubiegłym roku zostaną podzielone na dwie kategorie wielkości.

ReklamaPrzystanek_targi czyli zlot targowy 1
Mała parcela – 3x9m – cena w pierwszej przedsprzedaży do 15 czerwca -190 zł

Duża parcela – 4x10m – cena w pierwszej przedsprzedaży do 15 czerwca – 230 zł

Cena dotyczy dwuosobowej załogi. Dzieci do 7 rż biorą udział w zlocie bezpłatnie natomiast każda kolejna osoba w załodze powyżej 7 rż musi dokupić bilet w cenie 75 zł (100 zł po 15 czerwca).

W cenie parceli znajdziemy:

- Możliwość spędzenia 3 dni na terenie targów oraz wejściówki z wielokrotnym wstępem na targi Caravans Salon, Tour Salon i Festiwal Śladami Marzeń

- Dostęp do przyłączy prądu (do 50 m od parceli), Sanitariatów i serwisu/zlewni

- Pakiet zlotowy - gadżety, upominki i niespodzianka od organizatora

- Katalogi, vouchery, oferty promocyjne i inne materiały od partnerów zlotu/wystawców

- Udział w biesiadzie/wieczorze integracyjnym (sobota) - dla 2 osób

- Lista świadczeń i atrakcji może ulec powiększeniu –jak zapewniają organizatorzy, postarają się wymyślić jak najwięcej atrakcji dla zlotowiczów.

Przystanek_targi czyli zlot targowy 2

Rekordowe targi Caravans Salon Poland – warto tu być przez 3 dni!

W tym roku same targi zapowiadają się rekordowo. Mamy do dyspozycji 5 pawilonów wystawienniczych, które w sumie dają powierzchnie niemal 40 000 m2 a ponad połowa jest już zarezerwowana przez wystawców. Ekspozycja ma, więc szansę być naprawdę imponująca i różnorodna, jeśli chodzi o prezentowany asortyment. Dodatkowo nie zabraknie też Stref Specjalnych – RETRO i VANLIFE/HAND MADE, które również mają się rozwinąć.

ReklamaPrzystanek_targi czyli zlot targowy 3
Tak jak w roku ubiegłym targom caravaningowym będą towarzyszyć targi turystyki i regionów Tour Salon oraz Festiwal Śladami Marzeń, na które również zlotowicze oraz posiadacze biletów będą mieli wstęp.   

Więcej szczegółów i aktualności o zlocie w wydarzeniu na Facebooku, oraz na stronie www . W sprzedaży także bilety na Caravans Salon Poland i na zlot. 

Przystanek_targi czyli zlot targowy 4


Szymon Kwiatkowski18.05.2022
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News