artykuły

targiTARGI
ReklamaBilbord fajny kmaper 01.08-31.08 Sebastian

Już w lipcu jubileuszowa edycja Caravaning Summer Show

Już w lipcu jubileuszowa edycja Caravaning Summer Show
 fot. Szymon Kwiatkowski

Tak, mija już pięć lat od pierwszej edycji letnich, plenerowych targów caravaningowych Caravaning Summer Show. Impreza na przestrzeni czasu niezwykle się rozwinęła. Zaczynaliśmy od granicy Władysławowa i Chałup by od trzeciej edycji gościć wystawców i odwiedzających w malowniczym porcie w Jastarnii. Już teraz pragnę zaprosić wszystkich na piątą, jubileuszową edycję – zachęca w rozmowie z naszą redakcją Filip Kołodziej, organizator Caravaning Summer Show.

Piąta edycja wydarzenia to dobry moment, by nieco… powspominać. Idea pokazywania kamperów, przyczep kempingowych, domków mobilnych i akcesoriów w wersji letnio-plenerowej od początku była ciekawa. Wreszcie pojazdy, które służą przecież wyjazdom i rekreacji „wyszły” z hal targowych. Dotarły nad morze i to jeszcze w terminie, który śmiało należy nazwać szczytowym. To wtedy w okolicy Władysławowa i na całym Półwyspie Helskim można spotkać dziesiątki tysięcy turystów z całej Polski.

Pierwsza edycja odbyła się na terenie parkingu pomiędzy Władysławowem a Chałupami. Wieczorny koncert „Brodaczy” do dziś jest wspominany przez wielu wystawców i gości. Idea organizacji potargowych imprez została do dziś.

Druga edycja wylądowała na Helu, ale organizator już wtedy zabiegał o lokalizację bardziej prestiżową, zgodną z duchem nowoczesnego caravaningu. I udało się – po rozmowach z władzami Jastarni Caravaning Summer Show przeniósł się (już na stałe) na nadbrzeże portowe. Tym samym event stał się połączeniem jachtów z kamperami, przyczepami i domkami mobilnymi a „domy na kołach” świetnie prezentują się na tle całej mariny. To również świetna lokalizacja pod kątem odwiedzających, którzy tłumnie przechadzają się po głównym deptaku.

Już w lipcu jubileuszowa edycja Caravaning Summer Show 1

ReklamaŚródtekstowy ACK sklep 07.07-31.08 Sebastian
Caravaning Summer Show numer 5 i Boats Show Poland po raz kolejny zagoszczą w tej malowniczej lokalizacji. Wydarzenie, drugi raz z rzędu, potrwa 4 dni.

Hostessy odwiedzą wszystkie okoliczne kempingi zapraszając osobiście na targi. W 2021 roku udało nam się dotrzeć do ponad 2500 załóg. Poza ludźmi odpoczywającymi w stylu caravaningowym nad polskim morzem, nasze targi odwiedzają też osoby przebywające w tym czasie na urlopie w hotelach i w kwaterach. Niejednokrotnie dostajemy informacje, że odwiedzają nas osoby, które przyjeżdżają na targi z różnych części Polski. To bardzo miłe i dowodzi, że to co robimy ma sens – komentuje Filip Kołodziej.

I dodaje, że CSS to świetna okazja do zakupów, promocji caravaningu i spotkań z ekspertami z branży.

Obecnie trwa rekrutacja wszystkich chętnych wystawców. Filip jest dostępny pod numerem telefonu 603 508 464 oraz mailem: filip.kolodziej@promediaexpo.pl

Do zobaczenia w lipcu!


Bartłomiej Ryś30.01.20220