artykuły

targiTARGI
ReklamaBilbord Ubezpieczenia
Już ponad 80 wystawców na liście poznańskich targów Caravans Salon Poland

Już ponad 80 wystawców na liście poznańskich targów Caravans Salon Poland

Czas czytania 4 minuty

Lista wystawców tegorocznej, VI edycji targów Caravans Salon rośnie w szybkim tempie. Organizatorzy potwierdzają już ponad 80 zgłoszonych na imprezę firm i czekają na potwierdzenie kolejnych.

W tym roku od 26 do 29 października na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich szykuje się kolejna rekordowa, pod kątem ekspozycji, impreza caravaningowa. Wśród zgłoszonych firm znajdziemy zarówno liderów rynku i producentów oraz firm, które swoją ofertą wciąż rozszerzają pojęcie caravaningu, a także sporo debiutantów. Tu każdy znajdzie coś dla siebie!

Producenci i liderzy rynku – obecni!
Najwięcej zainteresowania jak zwykle wzbudzają najwięksi dealerzy i polscy producenci, których stoiska to duże i atrakcyjne strefy wystawowe z dziesiątkami pojazdów. Na liście zgłoszonych wystawców mamy firmy takie jak: Centrum Campingowe, CarGO, Mobitech, Grupa Elcamp, ProCamp, Wadowscy, XCamp, Hymer Poznań, City Motors, Camel Camp, m-Camp, Kampery Gorzów czy Warszawskie Centrum Caravaningu.
Również producenci coraz chętniej chcą pokazywać się na targach w Polsce. Na Caravans Salon znajdziemy strefy marek: Rapido, Hobby, Laika oraz fabryki Niewiadów.
Polscy producenci to również grupa, która będzie licznie reprezentowana na targach w Poznaniu. Znajdziemy tu stoiska: Wavecamper, Vannado, Hype, Globe-Traveller (Strefa Elcamp), Mercus, Campster czy BusKamper.

Już ponad 80 wystawców na liście poznańskich targów Caravans Salon Poland 1

Offroad i wyprawy
Strefa Offroad/RTO w Pawilonie 8, czyli miejsce dla każdego fana wypraw 4x4 i kempingowania na dziko w trudniej dostępnym terenie, które zgromadzi całą gamę firm specjalizujących się w takich rozwiązaniach. Stoiska Rafi Garage Offroad, OceanCross, iKamper/Vagabonds, Offlander czy Nomad Project to niektórzy z nich.

ReklamaJuż ponad 80 wystawców na liście poznańskich targów Caravans Salon Poland 2
Debiuty na targach w Poznaniu
Na liście wystawców widać też coraz więcej debiutantów, zarówno jeśli chodzi ogólnie o rynek jak również firmy, których wcześniej nie widywaliśmy na targach w Poznaniu. Znajdziemy tu centar kempingowe np. Transa-M, Celcamp czy Kampery Gorzów jak również wiele innych marek jak np. Camppass, Europa Campers, D.A.C Nadwozia, Connectcamp czy Padaventura.


Akcesoria i technologie
Ważną częścią ekspozycji będą też stanowili producenci i dealerzy setek akcesoriów oraz technologii potrzebnych w caravaningu. Od środków czystości i mebli do kamperów, przez zawieszenia pneumatyczne, fotele, okna, fotowoltaikę, elektrykę aż po namioty, przedsionki, markizy, sprzęt sportowy i rekreacyjny. Zwiedzający mogą wyjechać z targów nowym kamperem, ale też z nową patelnią, deską SUP czy grillem elektrycznym.

Już ponad 80 wystawców na liście poznańskich targów Caravans Salon Poland 3

Bogata ekspozycja i atrakcje towarzyszące

Ekspozycja tegorocznej edycji Caravans Salon Poland jest zaplanowana na aż 7 pawilonów o łącznej powierzchni ponad 40 000 m2. Należy więc spodziewać się rychłego przełamania bariery 100 wystawców i kolejnych firm na liście.
W Pawilonie 4 fani caravaningu znajdą liczne inspiracje, ponieważ tam zlokalizowane będą Strefa Vanlife i Strefa Retro. Podróżnicy, współcześni nomadzi, eksperci od budowy, przerabiania pojazdów oraz pasjonaci, słowem dziesiątki pozytywnie zakręconych ludzi ze swoimi historiami i pojazdami. Zdecydowanie trzeba odwiedzić to miejsce!


Jeden bilet – 4 imprezy!

ReklamaJuż ponad 80 wystawców na liście poznańskich targów Caravans Salon Poland 4
Caravans Salon to wiodąca impreza na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, ale nie jedyna, która odbędzie się w dniach 26-29 października. W ramach biletu na targi caravaningowe, każdy zwiedzający będzie mógł wziąć udział również w targach jachtów, łodzi i sportów wodnych Yacht Salon, targach turystycznych Tour Salon oraz Festiwalu Podróżniczym Śladami Marzeń.


Redakcja14.09.2023
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News