artykuły

targiTARGI
ReklamaBilbord - bookingcamper zacznij zarabiac
Jesteś przedsiębiorcą? Pokaż firmę na stoisku PAIH w Budapeszcie

Jesteś przedsiębiorcą? Pokaż firmę na stoisku PAIH w Budapeszcie

Czas czytania 2 minuty

Polska Agencja Inwestycji i Handlu zaprasza przedsiębiorców do współtworzenia stoiska promocyjnego na targach Caravan Salon na Węgrzech, które odbędą się między 23 a 26 lutego 2023 roku.

To ostatni dzwonek, bo zgłoszenia (www.paih.gov.pl/rekrutacja-targi_Caravan_Salon_Budapeszt) są przyjmowane za pośrednictwem formularza rejestracyjnego do 12 lutego 2023 r. Szczegółowych informacji na temat wydarzenia i rekrutacji udziela kierownik Zagranicznego Biura Handlowego PAIH w Budapeszcie, Marcin Karaskiewicz: marcin.karaskiewicz@paih.gov.pl.

Caravan Salon organizowany przez HUNGEXPO to najważniejsza impreza branży caravaningowej na Węgrzech. Co roku uczestniczy w niej ponad 100 wystawców i kilkadziesiąt tysięcy odwiedzających. Z okazji tegorocznej edycji PAIH organizuje stoisko promocyjne dla polskich producentów sprzętu, zabudowy oraz wyposażenia i akcesoriów caravaningowych.

Co oferuje PAIH na targach caravaningowych na Węgrzech? Jak czytamy w krótkim komunikacie (https://www.paih.gov.pl/20230223/wydarzenie_caravan_salon), obecność na stoisku zapewnia możliwość: zaprezentowania autorskich produktów i usług, wykorzystania wspólnej przestrzeni stoiska do spotkań z kontrahentami, udziału w konferencjach branżowych, skorzystania z merytorycznego i językowego wsparcia ekspertów Zagranicznego Biura Handlowego PAIH w Budapeszcie.

Udział w targach jest bezpłatny. I tylko koszty logistyczne, tj. spedycji towarów i materiałów reklamowych, transportu, ubezpieczenia osób i produktów, noclegu, wyżywienia itp. pokrywa przedsiębiorca.

ReklamaŚT - biholiday 06.03-31.05 Sebastian
Fot. hungexpo.hu


Rafał Dobrowolski09.02.2023
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News