artykuły

targiTARGI
ReklamaBilbord Camper Caravan Show 22.08-02.10 Sebastian
Eberspaecher na Caravan Salon 2022

Eberspaecher na Caravan Salon 2022

Specjalista od zarządzania termicznego pokaże autonomiczne systemy zarządzania energią z rodziny produktów Eberspaecher Xellstor, które mogą dostarczać energię do samego pojazdu kempingowego lub również do dodatkowych odbiorników, niezależnie od akumulatora pojazdu.

Od 26 sierpnia do 4 września 2022 r. specjalista od zarządzania termicznego, firma Eberspaecher, zaprezentuje swoje produkty na targach Caravan Salon 2022 w hali 13 na stoisku nr B11.

Aby sprostać rosnącemu zapotrzebowaniu kamperów na większą niezależność od zewnętrznych źródeł zasilania, Eberspaecher opracował systemy zarządzania energią Xellstor. Stanowi to krok firmy z Esslingen w kierunku rozszerzenia swojego dotychczasowego, dobrze znanego portfolio produktów z zakresu ogrzewania i chłodzenia.

Na targach nie zabraknie też trzeciej generacji ogrzewania powietrznego Airtronic. Urządzenie cieszyć ma płynną regulacją mocy grzewczej i wyjątkowo cichą pracą. W przypadku podróży w regionach górskich Airtronic 3 posiada zintegrowany czujnik wysokości, który w zależności od wersji umożliwia automatyczne dostosowanie ogrzewania postojowego do pracy na wysokości aż do 5.500 metrów. Propozycja Eberspaecher to cztery warianty modelowe (o mocy od 2 do 8 kW) Airtronic 3. Warianty 2 kW i 4 kW są dostępne zarówno dla kamperów z silnikiem wysokoprężnym jak i benzynowym.

Fot. Eberspaecher


Rafał Dobrowolski17.08.20220