artykuły

targiTARGI
ReklamaBilbord Ubezpieczenia
Caravans Salon 2022: gwiazdy w Strefie Vanlife

Caravans Salon 2022: gwiazdy w Strefie Vanlife

Czas czytania 4 minuty

Targi kamperów i przyczep Caravans Salon już za miesiąc. W dniach 21-23 października do Poznania zjadą tysiące miłośników caravaningu i podróżowania, którzy nie tylko będą mogli zapoznać się z setkami nowych pojazdów, ale też porozmawiać z najbardziej znanymi twarzami polskiego vanlife’u. Kogo spotkamy w Strefie Vanlife w pawilonie nr 4?

PodróżoVanie – Ambasadorzy Targów w Poznaniu
Kasia i Łukasz z projektu PodróżoVanie to znani i lubiani ambasadorzy życia w stylu vanlife w Polsce. Ich kanał na YouTube oraz stronę internetową i social media śledzi w sumie ponad 100 000 pasjonatów caravaningu i vanlife'u. Kilka lat temu postawili wszystko na jedną kartę i przenieśli swoje życie do własnoręcznie wybudowanego vana. Na pokładzie swojego nowego mobilnego domu przejechali niemal całą Europę, żyjąc w rytmie vanlife przez ponad 3 lata i inspirując do podobnych przygód tysiące innych osób. Owocem ich podróży są dwie wydane książki i dwa zbudowane vany. Kasię i Łukasza będzie można spotkać nie tylko w Strefie Vanlife, ale też na scenie głównej imprezy w niedzielę, gdzie opowiedzą o swoich najnowszych przygodach. 

Foxes in Eden
Zosia i Kuba wraz z córeczką Tosią tworzą rodzinę popularnych Lisków – Foxes in Eden. Ich kanał na YouTube, w którym relacjonują swoje vanlife'owe życie, śledzi niemal 45 tysięcy fanów, a drugie tyle regularnie śledzi ich Instagrama. Od 2019 roku większość czasu spędzają w wybudowanym przez siebie vanie, którym odbyli już kilka europejskich wypraw. Na ich kanałach w social mediach można poznać blaski i cienie życia w drodze w domu na kółkach. Ta vanlifowa rodzinka będzie także gościem na scenie głównej w sobotę, gdzie opowiedzą o swoim życiu na czterech kółkach.

ReklamaŚT - biholiday 06.03-31.05 Sebastian
Busem Przez Świat
Karol, Ola i Gaja Lewandowscy to zawodowi podróżnicy, youtuberzy, blogerzy i autorzy dziewięciu bestsellerowych książek podróżniczych. Prekursorzy vanlife’u w Polsce. Nagrodzeni m.in. tytułami Blog Roku, Twórca Wideo Roku i Traveler National Geographic. Podczas swoich podróży odwiedzili już ponad 60 państw na 5 kontynentach. Od lat inspirują tysiące osób do podróżowania, vanlife’u i realizowania swoich celów i marzeń. Ich kanał na YouTube, profile na Instagramie i Facebooku skupiają w sumie niemal pół miliona obserwujących! Podczas targów będzie można z nimi porozmawiać na stoisku przygotowanym na targach Tour Salon w pawilonie nr 6 oraz posłuchać na scenie głównej w sobotę, a także zobaczyć ich charakterystycznego kolorowego busa.

VincentVan
Marcin Janicki, znany w caravaningowej blogosferze jako VincentVan, również odwiedzi Strefę Vanlife. Swój przydomek youtuber zyskał dzięki podobieństwu do znanego malarza oraz charakterystycznemu malowaniu swojego vana, które odwzorowuje Gwiaździstą Noc holenderskiego mistrza wzbogaconą o symbole architektoniczne Europy. Podróżuje razem ze swoim psem Menelem i jest znany z bardzo pozytywnego podejścia do życia.

To tylko te najbardziej rozpoznawalne postaci w kamperowej blogosferze. Oprócz wyżej wspomnianych gości będzie można spotkać cała plejadę innych zapalonych podróżników odkrywających świat na czterech kółkach: zapalonych konstruktorów i projektantów vanów, jak VandalVan i Avantura Campers, czy specjalistów od podroży po Japonii: Rodziną w Świat, która również pojawi się ze swoją książką. Będą też posiadacze wyjątkowych vanów, np. Tripiarze, Tripciak Crew czy KuMaj Podróże, Tu i tam we dwoje, a także Kinga – Loverlander, która podróżuje kamperem zrobionym z najmniejszej terenówki dostępnej na rynku – Suzuki Jimny. Na scenie spotkamy również autorów bloga podróżniczego – Gdzie Słońce Dla Nas Wschodzi. 

ReklamaCaravans Salon 2022: gwiazdy w Strefie Vanlife 2
Lista wciąż jest otwarta i może się jeszcze powiększyć. Więcej o Strefie Vanlife można przeczytać na specjalnej podstronie.

Przypomnijmy, targi Caravans Salon Poland odbędą się w dniach 21-23 października na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Nadal dostępne są bilety w przedsprzedażowych cenach, które nabyć można w TYM MIEJSCU.


Krzysztof Dulny 22.09.2022 zdjęć 8
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News