artykuły

targiTARGI
ReklamaBilbord Ubezpieczenia
CARAVAN SALON Düsseldorf 2023 – zaczęło się odliczanie

CARAVAN SALON Düsseldorf 2023 – zaczęło się odliczanie

Czas czytania 3 minuty

Już za niecałe 4 miesiące czeka nas wydarzenie roku! Fascynująca podróż po 16 halach i stoiskach wystawców na terenach zewnętrznych. Tegoroczna edycja tych wiodących targów caravaningowych – od 25 sierpnia do 3 września 2023 r. – to nie tylko premiery najnowszych kamperów i przyczep kempingowych na sezon 2024.

Jak co roku, organizatorzy zadbają, by na targach CARAVAN SALON 2023 można było poczuć fascynację podróżowaniem. W Düsseldorfie przez dziesięć dni wszyscy fani caravaningu otrzymają kompletny przegląd najnowszych propozycji dla wolności "bycia w drodze".

Od 25 sierpnia do 3 września 2023 r. w 16 halach

Prócz najnowszej generacji pojazdów kempingowych, wystawcy będą prezentować swoje propozycje w trzech segmentach produktowych: Technology & Components, Outdoor & Equipment oraz Travel & Nature. Na przybyłych czeka bogaty wybór akcesoriów, wyposażenia technicznego, namiotów dachowych. Nie zabraknie domów mobilnych, ale też np. odzieży i sprzętu outdoorowego.

W osobnej hali znajdziemy organizatorów podróży, np. dla fanów pojazdów 4x4. Będą reprezentujący kempingi czy inne miejsca postojowe dla samochodów kempingowych.

- Jesteśmy bardzo zadowoleni z przebiegu procesu rejestracji wystawców. Kolejny raz chęć uczestnictwa w targach wyrazili nowi gracze w branży, więc powstała lista oczekujących na swój debiut. To tylko dowodzi, że CARAVAN SALON jest najważniejszym wydarzeniem roku dla zwiedzających i wystawców oraz bezsprzecznie miejscem spotkań całej branży z gośćmi ze wszystkich kontynentów. Jesteśmy wizytówką innowacji, ponieważ w Düsseldorfie prezentowane są trendy na nadchodzący sezon i dalece bardziej przyszłościowe - mówi dyrektor CARAVAN SALON, Stefan Koschke.

ReklamaCARAVAN SALON Düsseldorf 2023 – zaczęło się odliczanie 1
Uczta dla fana caravaningu

Uzupełnieniem oferty wystawców są imprezy i wydarzenia towarzyszące. I tym razem fani caravaningu wezmą pewnie we władanie tereny przyległe, gdzie przez blisko 2 tygodnie działał będzie największy tego typu kemping! (tu link dla zainteresowanych pobytem https://www.caravan-salon.com/en/Services_for_Visitors/CARAVAN_CENTER).

Targi to doskonała okazja wypadu w rodzinnym gronie. Organizatorzy zapowiadają świetny program rozrywkowo-informacyjny, który jest doskonale zorientowany na mobilny wypoczynek. To np. popularny cykl wydarzeń w ramach "StarterWelt", "Abenteuer Selbstausbau/Adventure DIY", a też scena "Travel & Nature connected", kino Dream Tours i wiele innych atrakcji stanowiących w tym roku część zapraszającego line-upu w Düsseldorf Exhibition Centre.

Zdjęcie: Messe Düsseldorf / Constanze Tillmann


Rafał Dobrowolski29.04.2023
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News