artykuły

targiTARGI
ReklamaBilbord - polboat 08.07-21.07 Sebastian
CARAVAN SALON Düsseldorf 2022

CARAVAN SALON Düsseldorf 2022

Czas czytania 3 minuty

W dniach 26 sierpnia - 4 września tereny targowe w Düsseldorfie otworzą swoje podwoje dla fanów caravaningu. Tegoroczna edycja targów to aż trzy dodatkowe hale wystawowe!

Wiodące targi caravaningowe znacznie rozszerzyły swoją ofertę. W porównaniu z rokiem ubiegłym będzie jeszcze więcej atrakcji.

- Jesteśmy bardzo zadowoleni, że udało nam się przekonać do naszej koncepcji wiele nowych firm. Powierzchnia wystawiennicza powiększy się o trzy hale. Oznacza to, że na 250 000 metrów kwadratowych w 16 halach będziemy prezentować ofertę 600 wystawców - mówi Stefan Koschke, Dyrektor Projektu Caravanning & Outdoor.

- CARAVAN SALON to jedyne miejsce, w którym można zobaczyć pełną gamę marek, co daje możliwość bezpośredniego porównania produktów.

Tegoroczna impreza to jeszcze więcej skojarzeń ze zrównoważonym rozwojem.

Trend na podróże indywidualne i bliskie naturze

Wakacje z przyczepami kempingowymi cieszą się od ponad dziesięciu lat ogromną i stale rosnącą popularnością. Pandemia tylko wzmocniła tę tendencję.

- Odkąd podróżowanie stało się znów możliwe niemal bez ograniczeń, ludzie planują swoje wakacje na pełnych obrotach. Oznacza to, że wizyta na CARAVAN SALON opłaca się tym bardziej zarówno miłośnikom caravaningu, jak i nowicjuszom, ponieważ nie ma innego miejsca, w którym oferta pojazdów kempingowych i akcesoriów jest tak szeroka – zachwala imprezę Daniel Onggowinarso, Dyrektor Zarządzający Caravaning Industrie Verband e.V. (CIVD).

ReklamaCARAVAN SALON Düsseldorf 2022 1
Dzień dla prasy w pierwszy piątek

Po raz pierwszy Dzień Przedpremierowy – zarezerwowany dotąd głównie dla mediów, będzie okazją dla goszczenia co ważniejszych VIP-ów. Oprócz przedstawicieli mediów i dilerów, wystawcy będą mogli (i tu nowość) zaprosić swoich klientów, umożliwiając im zwiedzanie terenów targowych w tym pierwszym dniu w spokojnej atmosferze.

- Dzięki tej opcji chcemy jeszcze bardziej rozwinąć pierwszy dzień targów, pozwalając jednocześnie naszym wystawcom na selektywne zapraszanie swoich potencjalnych nabywców. Stwarza to profesjonalne warunki do omawiania zamówień, wymiany biznesowej i nawiązywania kontaktów - wyjaśnia Stefan Koschke.

Bilety wstępu

Bilety jednodniowe kosztują 18 euro w weekend i 16 euro w dni robocze (bilet ulgowy kosztuje 15 euro w weekend i 13 euro w dni robocze). Bilety dla dzieci (6-12 lat) kosztują odpowiednio: 8 euro i 6 euro. Ponadto od poniedziałku do piątku w sprzedaży będzie bilet popołudniowy (w godz. 14.00-18.00) w cenie 10 EUR. Bilety na Dzień Przedpremierowy dla dorosłych kosztują 35 EUR (ulgowy 30 EUR), a dla dzieci 8 EUR.

Bieżące informacje i aktualności można znaleźć na stronie www.caravan-salon.de.

Fot. messe-duesseldorf.de


Rafał Dobrowolski25.05.2022
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News