artykuły

targiTARGI
ReklamaBilbord - bookingcamper
CARAVAN SALON 2022 ze świetnymi wynikami

CARAVAN SALON 2022 ze świetnymi wynikami

Czas czytania 4 minuty

Święto caravaningu w Dusseldorfie już za nami, pora więc na drobne podsumowanie wydarzenia. Centrum prasowe targów stawia tezę, jakoby hale wystawiennicze stanowiły emocjonalne miejsce spotkań... W przypadku odwiedzajacych targi, oraz społeczności powiązanej z mobilnym wypoczynkiem jest to wysoce prawdopodobne! Cyfry i analizy zdają sie to potwierdzać...

Dzięki licznym nowościom i innowacjom, bardzo wysokiej liczbie odwiedzających i doskonałej atmosferze, CARAVAN SALON Düsseldorf 2022 dobitnie potwierdził, że caravaning jako forma wypoczynku jest absolutnie w modzie. W ciągu dziesięciu dni ponad 235 000 fanów caravaningu z 72 krajów zapoznało się z ofertami 736 wystawców z 34 krajów w 16 halach wystawienniczych. Messe Düsseldorf i Caravaning Industrie Verband e. V. (CIVD) cieszą się ze świetnego wyniku. „Mimo trudnej ekonomicznie sytuacji udało nam się przedstawić odwiedzającym wiele ofert, które spotkały się z niezwykle dużym zainteresowaniem. Wspaniała atmosfera przez cały czas trwania targów była mocno zauważalna, a pasja do mobilnego wypoczynku przez cały czas była wyczuwalna. Tylko CARAVAN SALON odzwierciedla cały świat caravaningu w całej jego różnorodności” – podsumowuje Erhard Wienkamp, ​​dyrektor zarządzający Messe Düsseldorf.

Cieszy również fakt, że targi caravaningowe po raz kolejny odwiedziło więcej ludzi, w tym wiele młodych rodzin. Usługa doradcza „StarterWelt” była bardzo pomocna dla tej grupy docelowej, a specjalny temat „Adventure DIY”, który był oferowany po raz pierwszy, cieszył się dużym zainteresowaniem.

ReklamaSródtekstowy YT PC
CARAVAN SALON zapewnia tym samym impuls do zbliżających się gorących jesiennych targów z REHACARE INTERNATIONAL (14-17 września) i therapie DÜSSELDORF (16-17 września), glasstec (20-23)  DecarbXpo (20-22 września) , K (19-26 października), MEDICA i COMPAMED (14-17 listopada) oraz VALVE WORLD EXPO (29 listopada do 1 grudnia).

CARAVAN SALON 2022 ze świetnymi wynikami 1

Prezydent CIVD Herrmann Pfaff był bardzo zadowolony z przebiegu 61. edycji targów CARAVAN SALON: „Po dwóch latach z ograniczeniami pandemicznymi byliśmy w stanie ponownie spotkać się w Düsseldorfie w 2022 roku w stosunkowo normalnych warunkach. Zgodnie z oczekiwaniami wiele osób skorzystało z tego roku, aby dowiedzieć się o innowacjach i trendach w branży caravaningowej. CARAVAN SALON z nawiązką zasłużył sobie na swoją reputację wiodących targów. 61. edycja była nie tylko największa w historii, ale także wyznaczała standardy pod względem jakości i różnorodności prezentowanych produktów oraz innowacji. Wybór kamperów, przyczep kempingowych i akcesoriów nigdy nie była większa. Ponadto targi rozwinęły się w ważną platformę dialogu, na której nasza branża utrzymuje ścisłą wymianę z przedstawicielami ze świata polityki i turystyki, ponieważ potencjał gospodarczy i turystyczny caravaningu jako formy wypoczynku jest daleki od wyczerpania i potrzeba jego promowania jest jeszcze większa. CARAVAN SALON zawsze był nie tylko sceną dla nowych produktów, ale także miejscem emocjonalnych spotkań, zarówno dla fanów caravaningu, jak i nowicjuszy. Ten aspekt nabrał w obecnych czasach jeszcze większego znaczenia, ponieważ kampery i przyczepy kempingowe ucieleśniają wolność, indywidualność i marzenia oraz łączą ze sobą ludzi. Nic więc dziwnego, że nasza forma podróżowania stała się coraz bardziej popularna na długo przed pandemią i dziś jest nieodłącznym elementem dla wielu wczasowiczów. Nie widać końca trendowi na caravaning. Krótko mówiąc: CARAVAN SALON nie tylko zachwycił zwiedzających, ale był także pełnym sukcesem dla organizatorów oraz wystawców i sprawia, że ​​nasza branża patrzy jeszcze bardziej optymistycznie w przyszłość.

ReklamaSródtekstowy 2 Ubezpieczenia zadzwon
62. edycja targów CARAVAN SALON Düsseldorf odbędzie się od 26 sierpnia do 3 września (Preview day: 25 sierpnia 2023 r.).


Szymon Kwiatkowski14.09.20220
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News