artykuły

targiTARGI
ReklamaBilbord Ubezpieczenia
Caravan, Camping & Motorhome Show 2023

Caravan, Camping & Motorhome Show 2023

Czas czytania 2 minuty

Przed nami (21-26 lutego, Birmingham) targi reklamowane są jako „brytyjska wizytówka caravaningowa”. Od lat cieszą się zainteresowaniem turystów zagranicznych, bo też port lotniczy znajduje się blisko Narodowego Centrum Wystawienniczego (NEC), w drugim pod względem liczby ludności mieście Wielkiej Brytanii.

Narodowe Centrum Wystawiennicze (NEC) w Birmingham będzie miejscem prezentacji oferty 400 wystawców z branży caravaningowej z całej Wielkiej Brytanii i Europy. Nie zabraknie oczywiście przyczep kempingowych, kamperów oraz bardzo szerokiej gamy akcesoriów. W ubiegłym roku wydarzenie zapisało się frekwencją ponad 100 000 fanów caravaningu. Jak będzie tym razem? Na pewno w sobotę już nie ma szans, by wejść na tereny targowe - pulę biletów wstępu ten dzień (25.02) wyprzedano już kilka dni temu!

Caravan, Camping and Motorhome Show 2023 to pięć hal wystawowych i tereny zewnętrzne. Będzie można porównać setki najnowszy propozycji na sezon 2023. Wśród wystawców nie zabraknie oczywiście wiodących producentów pojazdów kempingowych, by wspomnieć takie marki jak: Adria, Auto-Sleepers, Auto-Trail, Bailey, Carthago, Chausson, Coachman, Compass, Elddis, Erwin Hymer Group UK, Knaus, Rapido, Rimor, Roller Team, Swift.

Już wiadomo, że do grona wystawców dołączy także Wingamm. Na pewno w tym roku więcej będzie najnowszych modeli całorocznych (angielskich) domków letniskowych i rozwiązań typu tiny house.

Organizatorzy obliczyli, że dla fanów namiotów czekają propozycje, które w sumie stanowić będą zadaszenie o powierzchni 4 akrów (1,62 ha)! Mowa o namiotach, począwszy od lekkich, turystycznych po duże, rodzinne (np. nadmuchiwane) tak znanych marek jak: Coleman, Dometic, Quest, Regatta, Snow Peak, Vango, Zempire i innych. Będą oczywiście akcesoria i sprzęt kempingowy (więcej na:

www.ccmshow.co.uk).

Koszt wejściówki? Bilet wstępu jest w cenie 12 £, ale np. dzieci i młodzież do lat 15 mają wstęp za darmo.

Fot. ccmshow.co.uk


Rafał Dobrowolski14.02.2023 zdjęć 4
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News