artykuły

TARGI
ReklamaBilbord - Makita 01.10-31.10 Kasia
Camper&Caravan Show w Nadarzynie w 2019 roku
  fot. Bartłomiej Ryś Camper&Caravan Show w Nadarzynie w 2019 roku

Camper&Caravan Show w Nadarzynie - praktyczne informacje i odpowiedzi

Już w czwartek rozpoczynają się targi Camper&Caravan Show w Nadarzynie. Według organizatora, Ptak Warsaw Expo, to „największe targi caravaningowe w Europie Środkowo-Wschodniej”. W mediach społecznościowych pojawią się posty firm, które zapowiadają swoje uczestnictwo w tym wydarzeniu. Nam udało się uzyskać pierwsze, oficjalne informacje na temat całego wydarzenia.

Targi, po zmianie dat spowodowanej pandemią, odbędą się w dniach 7-10 października (czwartek-niedziela). Dwa pierwsze dni są zarezerwowane dla spotkań tzw. „branżowych”.

Przez kilka miesięcy można było za pomocą naszej strony internetowej uzyskać darmową wejściówkę na targi. Przygotowana przez nas pula wyczerpała się we wrześniu i wówczas formularz przekształciliśmy na formułę B2B. Oznacza to, że darmową wejściówkę dziś mogą uzyskać tylko przedstawiciele firm a nie osoby prywatne - tłumaczy Nikodem Zygadło z firmy Ptak Warsaw Expo, organizatora Camper&Caravan Show.

Formularz jest dostępny tutaj: https://campercaravanshow.com/rejestracja-camper/ Podczas rejestracji należy podać nazwę firmy, imię i nazwisko, e-mail, numer telefonu oraz NIP. 

Znamy też listę wystawców, która pokaże się w Nadarzynie. Na chwilę obecną widnieje tam 88 różnych firm. Nikodem Zygadło dodaje, że podczas targów będzie można się zapoznać z ofertą ponad 200 marek - zarówno kamperów jak i przyczep kempingowych, namiotów, akcesoriów czy domków mobilnych. Pojawią się też pola kempingowe. Całość jest dostępna tutaj: https://campercaravanshow.com/lista-wystawcow-2021/

Nie po raz pierwszy na naszych targach największe stoiska będą zbudowane przez fabryki. Tak się dzieje w przypadku marki Hobby, podobnie ma się sytuacja z francuskim RAPIDO. To będą naprawdę duże powierzchnie, porównywalne do wielu zagranicznych imprez tego typu - komentuje nasz rozmówca.

W Nadarzynie pojawią się wszyscy najwięksi gracze polskiej branży caravaningowej. CarGO!, ACK, CamelCamp, CC Kutno, Elcamp, Grenovi, Hymer Poznań, S-Camp, Knaus, Wadowscy to tylko kilka firm z długiej listy.

Co z biletami? Te są dostępne on-line, można je kupić tutaj: https://campercaravanshow.com/bilety/ Jednodniowy w przedsprzedaży kosztuje 50 zł. Będzie możliwość ich zakupu na miejscu, ale cena pójdzie w górę o 20 zł. W tej kwocie otrzymujemy możliwość wejścia na teren targów w sobotę lub niedzielę oraz pozostawienia samochodu na bezpłatnym parkingu. 

Od dziś (4 października) są też dostępne dodatkowe bilety na przytargowy ZLOT. Można je znaleźć tutaj: https://www.biletynatargi.com/pl/camper-caravan-show-2021/741-camper-caravan-show-zlotzaloga.html

Mieliśmy zarezerwowaną pulę 600 miejsc na zlocie. Ta została szybko wyczerpana bo w mocy pozostają bilety wykupione na edycję 2020, która nie odbyła się przez pandemię. Obecnie prowadzimy sprzedaż miejsc zapasowych. Docelowo podczas targów może się pojawić od 600 do 700 załóg. To nasz absolutny rekord - dodaje Zygadło.

Bilet zlotowy kosztuje 400 zł. W cenie otrzymujemy już podłączenie do prądu i dostęp do sanitariatów. 

A prócz targów…

Na miejscu odbędzie się też „Camper Con”. To pierwszy w Polsce festiwal youtube’rów, blogerów i podróżników związanych z caravaningiem. Na miejscu pojawi się Kapitan Przyczepa, Kamper Maniak, Nasz Karawaning, VanGarage, Kamperem po Bezdrożach, 2plus4 vlog, mrAkumulator i The Cento Tour. Harmonogram poszczególnych dni znajdziecie tutaj: https://campercaravanshow.com/camper-con/

Kolejną atrakcją będzie największy „Festiwal Food Trucków”. Wszystkie informacje na temat tego, jak dobrze zjeść znajdziecie tutaj: https://campercaravanshow.com/festival-food-truckow/

- Na dziś mamy ponad 13.000 zarejestrowanych zwiedzających. Zapraszamy serdecznie wszystkich spragnionych caravaningu - kończy Nikodem Zygadło. 

Mapki pokazujące hale i parkingi, jak zapewniła mnie Zosia Kencka odpowiedzialna za marketing targów, zostaną opublikowane wkrótce.

Na miejscu będziemy również i my. Stoisko "Polskiego Caravaningu" to przede wszystkim aktualne oraz archiwalne magazyny drukowane oraz liczne gadżety (kubki, koszulki, czapeczki). Wszystko do kupienia w atrakcyjnych kwotach i z możliwością płatności kartą. Nie zabraknie też "Kącika Technologicznego" oraz pojazdu, który dziś musi pozostać jeszcze niespodzianką.

Do zobaczenia w Nadarzynie!


Bartłomiej Ryś04.10.20210

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 14

 • 7
  Czuje się - ZADOWOLONY
  ZADOWOLONY
 • 0
  Czuje się - ZASKOCZONY
  ZASKOCZONY
 • 5
  Czuje się - POINFORMOWANY
  POINFORMOWANY
 • 0
  Czuje się - OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 1
  Czuje się - SMUTNY
  SMUTNY
 • 0
  Czuje się - WKURZONY
  WKURZONY
 • 1
  Czuje się - BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW