artykuły

targiTARGI
ReklamaBilbord Ubezpieczenia assistance
Camper & Caravan Show już w piątek!

Camper & Caravan Show już w piątek!

Czas czytania 3 minuty

Targi Camper & Caravan Show w Nadarzynie rozpoczną się w piątek 30 września i potrwają do niedzieli 2 października. Każda kolejna edycja, w tym roku już siódma udowadnia, że to nie tylko targi pojazdów i sprzętu kempingowego, ale wydarzenie integrujące społeczność wokół zainteresowań, pasji i stylu życia. Patronat medialny nad imprezą sprawują Polski Caravaning oraz Camprest.

Camper & Caravan Show już w piątek! 1

Zobaczmy jakie atrakcje przygotował dla nas organizator?

Siostry ADIHD - czyli Milena i Ilona Krawczyńskie podzielą się z nami swoją wiedzą i doświadczeniami, które zdobyły podróżując po świecie!

Gwiazda zlotu - podczas Biesiady na tegorocznych targach Camper&Caravan Show wystąpi legenda polskiej sceny muzycznej - Michał Wiśniewski.

Homo Camperus - rekordowa ilość ekip weźmie udział w tegorocznym zlocie kamperów. Jest to doskonała okazja do integracji w ścisłym gronie pasjonatów oraz wymiany doświadczeń.

Camper & Caravan Show już w piątek! 2

Kapitan Przyczepa - podczas Camper&Caravan Show Michał Grajewski poprowadzi prelekcję, a także przygotuje dla Was mnóstwo zabaw i atrakcji w strefie Youtuberów!

PodróżoVanie - Kasia i Łukasz Gawlas podzielą się doświadczeniami i postarają się rozwiać obawy przed rozpoczęciem życia w podróży odpowiadając na pytanie: Jak zacząć Van Life?

Strefa Youtuberów - nie zabraknie również innych wyjątkowych twórców związanych ze światem caravaningu! Będzie to wyjątkowa okazja, aby na żywo dzielić się wiedzą.

Camper & Caravan Show już w piątek! 3

Polski Caravaning – zaprezentuje się na specjalnie przygotowanym stoisku, gdzie również będzie gościł przez czas trwania imprezy kamper ekspedycyjny

Azimoo Tepui. Będzie można obejrzeć pojazd i zapoznać się z jego funkcjami. Oprócz tego, tradycyjnie już zapraszamy do spotkań się z naszymi dziennikarzami i redaktorami, zakupów najnowszej edycji magazynu i wydań archiwalnych, zapisów do prenumeraty, zakupów naszych koszulek, kubków i kolekcjonowania naszych ciekawych gadżetów.

Camper & Caravan Show już w piątek! 5

Podczas Camper & Caravan Show wystawcy będą prezentowali swoje produkty w następujących strefach i kategoriach:

 • Caravaning – kampery, przyczepy kempingowe, wyposażenie przyczep (kuchnie, toalety, sypialnie, klimatyzatory itp.)
 • Wyposażenie kempingowe – naczynia, kuchenki turystyczne, karimaty, materace, śpiwory, przenośne toalety
 • Domki mobilne i holenderskie
 • Namioty i akcesoria
 • Wynajem kamperów i przyczep kempingowych
 • Strefa off-road
 • Pola kempingowe - atrakcyjne regiony i miejsca turystyczne w Polsce i na świecie, hotele, pałace, ośrodki wypoczynkowe, agroturystyka, zabytkowe szlaki
 • Systemy inteligentne - system nawigacji GPS, systemy multimedialne, telewizory, satelity, nagłośnienie
 • Artykuły rekreacyjne - pojazdy dwukołowe, meble outdoorowe, grille, rowery, skutery, quady, rowery elektryczne, krzesła, stoliki
 • Elementy pojazdów - ochrona przed kradzieżą, bagażniki, koła, hamulce, pasy, amortyzatory, moskitiery, namioty
 • Serwis – elektryka, ogrzewanie, hydraulika, środki czystości
 • Pojazdy nietypowe - pojazdy z własnoręcznie wykonaną zabudową, pancerne, oldschoolowe

Camper & Caravan Show już w piątek! 6


Szymon Kwiatkowski27.09.20220
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News