artykuły

targiTARGI
ReklamaBilbord Ubezpieczenia
Camper & Caravan Show coraz bliżej!
  fot. Szymon Kwiatkowski

Camper & Caravan Show coraz bliżej!

Czas czytania 3 minuty

Niespełna dwa tygodnie dzielą nas od otwarcia targów Camper & Caravan Show w Nadarzynie. Impreza znana jest doskonale miłośnikom caravaningu nie tylko z uwagi na ofertę wystawienniczą, ale też na zlot organizowany na przylegającym do hal wystawowych terenie. W tym roku dodatkowo organizator, czyli Ptak Warsaw Expo zwiększając atrakcyjność imprezy proponuje występ Michała Wiśniewskiego podczas zlotowej biesiady.

Wśród prelekcji vanliferów i turystycznych influencerów zobaczymy Kapitana Przyczepę, Kamperem po świecie, czy współpracujący z Polskim Caravaningiem duet Podróżowanie. Organizator zapowiada także liczne szkolenia, seminaria i konferencje branżowe podczas których będzie można zdobyć cenną wiedzę z zakresu turystyki kempingowej. Lista wystawców już zarejestrowanych na Targi zapowiada możliwość zapoznania się z najnowszymi rozwiązaniami sprzętowymi i produktowymi. Poprzednią edycję targów Camper & Caravan Show odwiedziło prawie 80 000 gości z kraju i zagranicy, co dla wystawców oznacza tysiące potencjalnych klientów! Dodatkowo 30 września zaplanowany został jako dzień branżowy, co daje możliwość swobodnego nawiązywania relacji handlowych. Bilety dla odwiedzających dostępne są w sprzedazy internetowej oraz na miejscu w recepcjach podczas trwania targów Camper & Caravan Show. 

Camper & Caravan Show coraz bliżej! 1

Tutaj trzeba też wspomnieć o ilości uczestników zlotu, który podczas ubiegłorocznej edycji zgromadził 448 załóg. W tym roku organizator przewiduje jeszcze większe zainteresowanie, ponieważ zlot o indywidualnej nazwie

ReklamaŚT - biholiday 06.03-30.06 Sebastian
Homo Camperus 2022 ma również obfitować w liczne atrakcje. Warunkiem wjazdu na zlot jest rejestracja oraz wcześniejszy zakup biletu Camper & Caravan Show 2022 – Zlot/Załoga, w kwocie 220 zł za załogę. Opłata dotyczy całej załogi.

Camper & Caravan Show coraz bliżej! 3

Podczas Camper & Caravan Show wystawcy będą prezentowali swoje produkty w następujących strefach i kategoriach:

 • Caravaning – kampery, przyczepy kempingowe, wyposażenie przyczep (kuchnie, toalety, sypialnie, klimatyzatory itp.)
 • Wyposażenie kempingowe – naczynia, kuchenki turystyczne, karimaty, materace, śpiwory, przenośne toalety
 • Domki mobilne i holenderskie
 • Namioty i akcesoria
 • Wynajem kamperów i przyczep kempingowych
 • Strefa off-road
 • Pola kempingowe - atrakcyjne regiony i miejsca turystyczne w Polsce i na świecie, hotele, pałace, ośrodki wypoczynkowe, agroturystyka, zabytkowe szlaki
 • Systemy inteligentne - system nawigacji GPS, systemy multimedialne, telewizory, satelity, nagłośnienie
 • Artykuły rekreacyjne - pojazdy dwukołowe, meble outdoorowe, grille, rowery, skutery, quady, rowery elektryczne, krzesła, stoliki
 • Elementy pojazdów - ochrona przed kradzieżą, bagażniki, koła, hamulce, pasy, amortyzatory, moskitiery, namioty
 • Serwis – elektryka, ogrzewanie, hydraulika, środki czystości
 • Pojazdy nietypowe - pojazdy z własnoręcznie wykonaną zabudową, pancerne, oldschoolowe

Camper & Caravan Show coraz bliżej! 4

Polski Caravaning zaprezentuje się na specjalnie przygotowanym stoisku, gdzie również będzie gościł przez czas trwania imprezy kamper ekspedycyjny Azimoo Tepui. Będzie można obejrzeć pojazd i zapoznać się z jego funkcjami. Oprócz tego, tradycyjnie już zapraszamy do spotkań się z naszymi dziennikarzami i redaktorami, zakupów najnowszej edycji magazynu i wydań archiwalnych, zapisów do prenumeraty, zakupów naszych koszulek, kubków i kolekcjonowania naszych ciekawych gadżetów.

ReklamaCamper & Caravan Show coraz bliżej! 5
Szczegółowy plan imprezy, zapowiedzi i inne informacje można znaleźć na profilu FB wydarzenia  oraz na stronie internetowej .


Szymon Kwiatkowski20.09.2022
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News