artykuły

TARGI
ReklamaBilbord - Makita 01.10-31.10 Kasia
Camper & Caravan Show 2021 - naszym okiem

Camper & Caravan Show 2021 - naszym okiem

Targi w Nadarzynie, chciałoby się powiedzieć jak co roku, zgromadziły się tysiące zainteresowanych caravaningiem widzów, ale też klientów. A to dlatego, że już po pierwszym dniu wiele pojazdów otrzymało zawieszkę "sprzedany". Tymczasem jednak nie jak co roku, ponieważ ze względów covidowych poprzednia edycja imprezy została odwołana. Powrót do cykliczności okazał się korzystny tak dla wystawców branży caravaningowej i branż pokrewnych, jak i dla całej społeczności skupionej wokół kamperów, przyczep i kempingowego stylu życia.

Zlot towarzyszący targom zgromadził naprawdę spore grono. Pojawiło się 550 załóg kamperów i przyczep, które zostały skupione na placu bezpośrednio przy halach targowych. Redakcja Polskiego Cravaningu pojawiła się również na wydarzeniu, oferując czytelnikom najnowszy numer magazynu, oraz wydania archiwalne, które można było nabyć w promocyjnych cenach. W tym roku na stoisku towarzyszył nam wspaniały pojazd Mercedes Unimog U3000 z zabudową wykonaną przez firmę Xplorecamp. Obszar targów natomiast obejmował dwie hale wystawowe, gdzie mogliśmy odwiedzić stoiska wiodących polskich producentów, dystrybutorów pojazdów i oferentów usług turystycznych.

Nie zabrakło także sklepów z akcesoriami caravaningowymi, prezentacji pojazdów wyprawowych, spotkań i prelekcji podróżniczych, oraz – co było dość dużym zaskoczeniem – nowych graczy na polskim rynku. Ich obecność dokumentuje nadal sporą atrakcyjnej tej formy podróżowania, znakując opłacalność inwestycji w caravaning wprost proporcjonalnie do rosnącego wciąż zainteresowania klientów.

Do niewątpliwych atrakcji należy zaliczyć obecność Adama Klimka w roli ambasadora marki Dometic. Na stoisku tego producenta mogliśmy wysłuchać ciekawych prelekcji Adama, oraz zapoznać się ze zbudowanym przez niego podczas rywalizacji z Grzegorzem Dudą kampervana.

W części hali E można było spotkać się ze znanymi Youtuberami oraz wysłuchać opowieści podróżniczych płynących z targowej sceny. Tutaj też swoje pojazdy prezentowali dość oryginalni reprezentanci caravaningu, dzięki którym mieliśmy okazję przekonać się, że caravaning fiatem cinqecento to wcale nie fantastyka!

W ogromnym skrócie targi udowodniły, że nasza formuła na wypoczynek nie tylko ma się dobrze, ale wciąż się rozwija! Zapraszamy do galerii zdjęć!


Szymon Kwiatkowski12.10.20210 zdjęć 40

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 7

 • 4
  Czuje się - ZADOWOLONY
  ZADOWOLONY
 • 0
  Czuje się - ZASKOCZONY
  ZASKOCZONY
 • 0
  Czuje się - POINFORMOWANY
  POINFORMOWANY
 • 0
  Czuje się - OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 2
  Czuje się - SMUTNY
  SMUTNY
 • 0
  Czuje się - WKURZONY
  WKURZONY
 • 1
  Czuje się - BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW