TARGI

miesiąc temu  21.09.2020, ~ Krzysztof Dulny   

Organizator: Ptak Warsaw Expo

Miejsce: Nadarzyn

Data rozpoczęcia: 23.10.2020

Data zakończenia: 25.10.2020

Camper&Caravan Show 2020 już za miesiąc

Tegoroczna, szósta już edycja targów caravaningowych Camper&Caravan Show odbędzie się w dniach 23-25 października. Swój udział zapowiedziało już 100 firm, wśród których znalazła się znakomita większość liderów polskiego rynku.

Jak zapowiadają organizatorzy, pośród ponad 200 prezentowanych kamperów i przeszło 80 przyczep kempingowych, ponad 20 to modele premierowe. Swoje oferty prezentować będą również producenci domków mobilnych, akcesoriów i aut specjalistycznych. Wrażenie robi liczba 300 załóg, która zapowiedziała swój udział w zlocie przy targach.

Podczas Camper&Caravan Show 2020 pojawią się modele i marki do tej pory nie prezentowane i nie oferowane przez polskich dealerów. W strefie osprzętu prezentowane będzie wszystko to, co towarzyszy caravaningowi: wyposażenie samochodów i przyczep, odzież, akcesoria outdoorowe i kempingowe, a także skutery, rowery i sprzęt wodny. Dodajmy, że równolegle odbywać się będzie Warszawski Salon Jachtowy, na którym będzie można podziwiać jachty motorowe i żaglowe. Prezentowana tam oferta dedykowana będzie miłośnikom sportów wodnych.

Jak zapewnia organizator, hale targowe przygotowane zostaną zgodnie ze standardami Głównego Inspektoratu Sanitarnego. Obiekt Ptak Warsaw Expo spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa. Dysponuje 143 000 m2 łącznej powierzchni, co pozwala na jednoczesne uczestnictwo w targach ponad 57 000 osób dziennie (przy zaleceniu wolnej przestrzeni 2,5 m2/osobę). Wszyscy odwiedzający targi będą musieli przejść przez specjalną bramkę do pomiaru temperatury, otrzymają również bezpłatne maseczki, a pomiędzy stoiskami znajdą punkty do dezynfekcji.

Do zobaczenia w Nadarzynie!

www.campercaravanshow.com

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 3

 • 2
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 1
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (1)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~ Artur 1 miesiąc temu w Nadarzynie bardzo dużo jest różnych targów ale chyba najbardziej znane to remadays. sam w Lutym 2021 chętnie się na nie wybiorę.
  oceń komentarz zgłoś do moderacji
do góry strony