artykuły

targiTARGI
ReklamaBilbord Ubezpieczenia
All in CARAVANING 2024

All in CARAVANING 2024

Czas czytania 2 minuty

Wiodące w Chinach targi caravaningowe znowu zapisały się rekordowymi wynikami. W porównaniu do poprzedniego roku frekwencja gości na stoiskach wystawców była wyższa aż o 45%. Organizatorzy są pewni, że wielka w tym zasługa wcześniejszego terminu imprezy.

All in CARAVANING (w skrócie: AIC) to od ponad dekady wiodące wydarzenie targowe w Azji. Impreza rokrocznie – nie licząc okresu pandemii – organizowana w stolicy Chin, z każdą kolejną edycją przyciąga więcej wystawców i zwiedzających.

Tegoroczna edycja odbywała się wiosną (od 19 do 21 kwietnia 2024 r.). I to bodaj najważniejsza zmiana w porównaniu do historii imprez, które na tereny Międzynarodowego Centrum Wystawowo-Kongresowego Beiren Etrong przyciągały fanów caravaningu w czerwcu. Organizatorzy są pewni, że to właśnie wcześniejszy termin targów skłonił większą liczbę wystawców i gości targowych do uczestnictwa w wydarzeniu.

W sumie przez 3 dni imprezy stoiska 95 wystawców odwiedziło dokładnie 12 075 fanów caravaningu. Z zagranicy przybyło 326 gości – niby niewielu, ale stanowili oni reprezentację aż 41 krajów.

Na powierzchni 27 000 metrów kwadratowych ekspozycji wewnętrznej i zewnętrznej zaprezentowano dużo więcej marek krajowych i międzynarodowych. Dzięki silnemu wsparciu CARAVAN SALON DÜSSELDORF, AIC 2024 było miejsce premier największych innowacji i nowości w branży. Prócz kamperów i przyczep kempingowych nie zabrakło oczywiście wyposażenia i akcesoriów kempingowych.

ReklamaAll in CARAVANING 2024  1
Targi w Pekinie od lat korzystają ze wsparcia organizatorów jesiennych targów caravaningowych w Düsseldorfie. A też rozwijają się dzięki współpracy Federalnego Ministerstwa Cyfryzacji i Transportu oraz Federalnego Ministerstwa Gospodarki i Działań Klimatycznych z Niemiec. I tym razem pawilon niemiecki był mocno eksponowany. Po raz trzeci z rzędu zachęcał do odwiedzin transparentem: „Starter World of Caravaning”. Przyciągał dużą liczbę gości na jazdy próbne kamperami. Tu też miały miejsce konferencje mające na celu wzmocnienie wymiany handlowej.

Fot. AIC


Michał Żak29.04.2024
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News