artykuły

targiTARGI
ReklamaBilbord - ACSI
All in CARAVANING 2023

All in CARAVANING 2023

Czas czytania 3 minuty

Wiodące w Chinach targi caravaningowe AIC wracają na salony. Konieczność przełożenia ubiegłorocznej edycji imprezy, tym bardziej rozbudza apetyt wystawców czekającego nas wydarzenia od 16 do 18 czerwca w Międzynarodowym Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Pekinie.

Od poprzedniej edycji All in CARAVANING (AIC) minęły 2 lata. Ubiegłoroczne targi ostatecznie odwołano z uwagi na utrzymujące się ograniczenia dla turystów zagranicznych, a też trudności w organizacji dużych imprez targowych. Teraz, ten powrót na międzynarodowe salony wystawiennicze ma być tym bardziej ekscytujący.

AIC 2023 zaprezentuje zupełnie nowy wizerunek branży caravaningowej. Będzie nowa koncepcja zagospodarowania powierzchni terenów wystawowych Beijing Beiren Etrong International Exhibition & Convention Center.

Organizatorzy zapowiadają ekscytujące innowacyjne na stoiskach wystawców. All in CARAVANING 2023 ma tym bardziej pokazać rosnącą popularność caravaningu w Chinach. Swoją drogą, kraj ten ostatnio bardzo mocno inwestuje w rozwój infrastruktury kempingowej.

- Caravaning jest na fali wzrostu w Chinach, a zainteresowanie miejscowej ludności tą formą wypoczynku jest ogromne. Jako organizatorzy targów, jesteśmy doskonale pozycjonowani z naszą koncepcją i z optymizmem patrzymy na nadchodzące wydarzenie - mówi Stefan Koschke, Global Head Caravaning & Outdoor.

Kompas na biznes caravaningowy w Chinach

Jako siostrzana impreza - mowa o CARAVAN SALON DÜSSELDORF, AIC od ponad dekady są postrzegane jako kompas dla chińskiego przemysłu caravaningowego i kempingowego.

ReklamaAll in CARAVANING 2023  1
Nic dziwnego, że od czasu przełożenia edycji targów 2022 r. wystawcy z niecierpliwością czekają na to wydarzenie. Dość powiedzieć, że pod koniec marca strefa wystawowa części do kamperów została wyprzedana, a duży popyt jest również zauważalny w innych segmentach.

- Zainteresowanie pojazdami rekreacyjnymi, akcesoriami i usługami stale rośnie, a wakacyjna forma caravaningu po raz kolejny przyciągnęła wielu nowych wystawców. Jesteśmy szczególnie zadowoleni, że po przymusowej przerwie możemy zaoferować wystawcom scenę dla ich nowych produktów i innowacji. Zaprezentowana zostanie szeroka gama marek krajowych i międzynarodowych, obejmująca wszystkie obszary i przedziały cenowe. All in CARAVANING 2023 to kompletny przegląd propozycji domów na kołach - od bardzo kompaktowych modeli z przemyślanymi rozwiązaniami, po przestronne i luksusowe kampery oraz terenowe pojazdy specjalne. Oprócz kamperów, przyczep kempingowych i akcesoriów prezentowane będą również namioty, sprzęt kempingowy, odzież i sprzęt outdoorowy, a też propozycje podróży i oczywiście oferta kempingów - mówi dyrektor projektu Josh Gu.

Fot. Messe Düsseldorf


Rafał Dobrowolski26.05.2023
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News