artykuły

targiTARGI
ReklamaBilbord Ubezpieczenia
150 000 odwiedzających na półmetku CARAVAN SALON 2023

150 000 odwiedzających na półmetku CARAVAN SALON 2023

Czas czytania 2 minuty

Od 25 sierpnia targi w Düsseldorfie odwiedziło już ponad 150 000 fanów caravaningu. Czy padnie rekord frekwencji? Wiele na to wskazuje, skoro organizatorzy apelują, by złaknieni wolności i elastyczności podróży skwapliwiej korzystali z transportu publicznego, aby dostać się na tereny targowe.

Targi potrwają do 3 września i już dziś wiadomo, że stolica caravaningu w Düsseldorfie ma wielkie szanse ustanowić kolejny rekord frekwencji. Zainteresowanie pojazdami kempingowymi, akcesoriami i ofertą kempingów jest ogromne.

- Już teraz tereny targowe odwiedziło ponad 150 000 fanów caravaningu, co oznacza pokaźny wzrost w porównaniu do roku poprzedniego - mówi dyrektor targów CARAVAN SALON 2023, Stefan Koschke.

- Szczególnie cieszy fakt, że w tym roku gościmy dużą liczbę odwiedzających i wystawców z Azji, Australii i USA. No i nie da się nie zauważyć niezwykle dużego zainteresowania mediów z całego świata.

Serce świata caravaningu bije w Düsseldorfie

Nie tylko uwagę mediów branżowych zwraca debiut wystawców z Chin. Dużo więcej w tym roku mamy tu stoisk tureckich producentów przyczep kempingowych. W sumie mamy tu ponad 750 wystawców z 37 krajów.

Tegoroczne targi w Düsseldorfie obfitują w premiery nowatorskich rozwiązań, które ułatwiają życie w podróży i na kempingach. Organizatorzy zadbali o pokazy specjalne i program towarzyszący, który przybliża możliwości debiutu w roli fana caravaningu, by wspomnieć pokazy w ramach „StarterWelt” i „Travel & Nature CONNECTED” w hali nr 3, gdzie doświadczeni podróżnicy dzielą się swym doświadczeniem i udzielają porad wszystkim złaknionym wolności bycia w drodze.

Reklama150 000 odwiedzających na półmetku CARAVAN SALON 2023 1
Fot. Redakcja PC


Michał Żak30.08.2023
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News