artykuły

4x44x4
ReklamaBilbord - Makita 01.06-30.06 Sebastian

Byliśmy na OffRoad Show Poland

Byliśmy na OffRoad Show Poland

Już po raz piąty odbyły targi OffRoad Show Poland (5-6 listopada, Warszawa), na które do Centrum Targowo-Kongresowego MT Polska zjechali się licznie miłośnicy pojazdów 4x4, fani jazdy w terenie oraz podróżnicy.

Przez dwa dni można było oglądać najnowsze modele aut 4x4, wyprawowe kampery, quady i wyścigowe terenówki znanych rajdowców. Nie zawiodły też sklepy specjalistyczne, warsztaty, dystrybutorzy części i akcesoriów, firmy organizujące szkolenia i wyprawy terenowe. Wszyscy prezentowali swoje aktualne oferty.

Nas jednak jak zawsze najbardziej interesowały caravaningowe nowinki i tu mogliśmy skierować oczy na małą kompaktową przyczepę turystyczną, której założeniem jest jazda również w mniej dostępnych dla tradycyjnych przyczep miejscach. Niska i lekka konstrukcja pozwala na swobodne ciągnięcie przyczepy nawet przez małe auta. Można było się również zapoznać z ofertą namiotów dachowych, która jest coraz bogatsza i skierowana do tych, którzy nie są zwolennikami ciągnięcia za sobą przyczepy, nawet tej najmniejszej.

Poza tym można było obejrzeć rajdowe perełki naszych dakarowców oraz poszukać inspiracji, podpatrując rozwiązania doświadczonych podróżników, którzy penetrują mniej znane zakątki świata. Wśród klasyków dostrzegliśmy również znanego nam Mercedesa T1 przygotowanego na dalekie eskapady. O budowie kampera na bazie tego modelu już pisaliśmy, a szczegóły można podpatrzeć na stronie http://swiatodzaplecza.blog.pl/jak-zbudowac-kampera/

Z targów można wyjść z głową pełną wrażeń i pomysłów na organizację wakacji, dlatego warto w nich uczestniczyć, do czego jak zawsze namawiamy.

Urszula KędziaAdministrator09.11.20160 zdjęć 15