artykuły

4x44x4
ReklamaBilbord - bookingcamper zacznij zarabiac
Opona BFGoodrich Mud-Terrain T/A KM3 dostępna będzie w Europie w 42 rozmiarach od 15 do 20”
Opona BFGoodrich Mud-Terrain T/A KM3 dostępna będzie w Europie w 42 rozmiarach od 15 do 20”

Błoto im niestraszne

Czas czytania 2 minuty

Podróżujesz po bezdrożach? To ogumienie jest właśnie dla ciebie! BFGoodrich Mud-Terrain T/A KM3 to nowej generacji opona terenowa przeznaczona do jazdy w ekstremalnych warunkach. Dzięki zastosowanym technologiom zapewnia lepszą trakcję, przyczepność oraz wytrzymałość na błotnistej i kamienistej nawierzchni.

W porównaniu do swojej poprzedniczki nowa opona charakteryzuje się 5% lepszą trakcją na błocie – udało się to osiągnąć dzięki zastosowaniu pasa wypustek Mud-Phobic w rowkach bieżnika, które ułatwiają samooczyszczanie z nagromadzonego błota. Dzięki temu opona oferuje znakomitą trakcję na podmokłej i grząskiej nawierzchni, a specjalnie zaprojektowane masywne klocki bieżnika Terrain-Attack zapewniają doskonałą przyczepność niezależnie od kąta natarcia.

Zaawansowana mieszanka Krawl-TEK zapewnia o 8% lepszą przyczepność na kamieniach, skałach i innych nawierzchniach mogących powodować ślizganie się opony. Strefa ugięcia Linear Flex Zone umożliwia lepszą pracę opony przy niższym ciśnieniu, dzięki czemu jej większa powierzchnia przylega do podłoża i poprawia się przyczepność. Rozwarstwianiu się boków opony zapobiega Traction-Armor Sidewall Sculpture, a karbowana konstrukcja bieżnika dodatkowo podnosi jakość prowadzenia na grząskich i błotnistych nawierzchniach.

Jak podkreśla producent, BFGoodrich Mud-Terrain T/A KM3 to opona przygotowana na najtrudniejsze warunki off-road. Ściany boczne są o 27% wytrzymalsze dzięki zastosowaniu sprawdzonej w rajdach technologii CoreGard Max, która pomaga zapobiegać m.in. przebiciu i pęknięciu ścian bocznych. Technologia ta wcześniej została wykorzystana w oponie BFGoodrich Baja T/A KR3.

ReklamaBłoto im niestraszne 1
Opona dostępna będzie w Europie w 42 rozmiarach od 15 do 20”, co pokrywa zapotrzebowanie 75% rynku ogumienia 4x4 i gwarantuje największy zakres w tej kategorii opon.


Krzysztof Dulny 22.06.2018
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News