artykuły

wiadomosciWIADOMOŚCI
ReklamaBilbord - bookingcamper zacznij zarabiac
Thetford w nowej odsłonie na sezon 2023

Thetford w nowej odsłonie na sezon 2023

Czas czytania 2 minuty

Dostawca rozwiązań dla branży caravaningowej zapowiada odnowioną witrynę internetową, która ma być inspirującą podróżą dla złaknionych wolności bycia w drodze. To ma być dużo więcej niż tylko pokazanie produktów.

Jak działa lodówka Thetford? Jak przedłużyć żywotność urządzeń do gotowania? A też jak samodzielnie podjąć się naprawy - w sezonie wakacyjnym 2023 wizyta na witrynie (www.thetford-europe.com) ma być dużo bardziej inspirującym doświadczeniem.

Zarówno z punktu widzenia konsumenta, jak i handlowego, witryna firmy jest bardziej dostosowana do wymagań odbiorców. Skądinąd badania rynkowe wykazały, że portfolio produktów firmy Thetford przyciąga dwie grupy odwiedzających witrynę. To profesjonaliści branży, więc np. firmy zabudowujące czy serwisujące pojazdy kempingowe i właśnie wyraźnie młodsza rzesza użytkowników.

- Okazało się, że nie każdy użytkownik końcowy jest świadomy walorów posiadanego produktu. A jeśli już szuka odpowiedzi, to trudno mu poruszać się po zakładkach z wyszczególnionymi grupami rozwiązań - wyjaśnia Wendy Dujardin, kierownik ds. usług w Thetford.

- Z myślą o zbliżającym się sezonie wzmożonych podróży powstał teraz kreator usług, który wspiera naszych klientów. Będzie więcej wskazówek, które pozwolą utrzymać nasze produkty w nienagannym stanie. To także nieograniczony dostęp do dokumentacji każdej serii produktów – także tej sprzed wielu lat.

Ostatnia uwaga jest o tyle istotna, że firma obchodzi 50-lecie działalności w branży caravaningowej.

ReklamaŚT - biholiday 06.03-31.05 Sebastian
Debiut odświeżonej witryny ma być czymś więcej niż tylko pokazaniem produktów. Pomysłodawcom chodzi o to, by zainspirować użytkowników. Prócz skompletowanej bazy wiedzy, nowe podejście do prezentacji produktowej będzie dużo bardziej ilustrowane fotografią life stylową i wizualizacjami tak pomocnymi, gdy chcieć zaprojektować pokład kampera czy przyczepy kempingowej.

Fot. Thetford


Rafał Dobrowolski10.05.2023
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News