artykuły

wiadomosciWIADOMOŚCI
ReklamaBilbord Ubezpieczenia
Teleco Total Black to także anteny

Teleco Total Black to także anteny

Czas czytania 1 minuta

Flatsat Classic BT 65 i Telesat BT 65 - dwa modele anten satelitarnych stanowią uzupełnienie paneli słonecznych i klimatyzatorów w kolorze antracytowym. Włoski producent ma tym samym kompletne portfolio rozwiązań korespondujących z kamperami i przyczepami innymi niż tradycyjnie białe.

Podążając za najnowszymi trendami, które pokazują rosnącą sprzedaż pojazdów kempingowych w kolorystyce dalekiej od bieli, firma Teleco Group rozbudowała propozycje typu Total Black o anteny satelitarne. Na targach Caravan Salon 2023 obok paneli fotowoltaicznych i klimatyzatorów dachowych z gamyTotal Black pokazano w identycznej kolorystyczne także anteny Flatsat Classic BT 65 i Telesat BT 65. Obie nowości nie różnią się parametrami od modeli w kolorze białym. Obydwa produkty posiadają pamięć 16 kanałów satelitarnych i można nimi sterować za pomocą smartfona (Bluetooth). Wymiary lustra parabolicznego to 63,5 x 59 cm, a waga ograniczona jest do zaledwie 9 kilogramów. W pozycji zamkniętej obie anteny mają całkowitą wysokość zaledwie 15 centymetrów.

Dzięki nowoczesnej centrali sterującej kompatybilnej z systemami CI-BUS antenami można sterować wprost z aplikacji na telefonie lub z pulpitu nowoczesnego panelu naściennego z wyświetlaczem OLED. Oprócz nowoczesnego systemu bezpieczeństwa, który automatycznie wyłącza antenę po uruchomieniu pojazdu, użytkownicy mogą także przesyłać aktualizacje oprogramowania ze swoich smartfonów.

Fot. Teleco


Michał Żak04.09.20230
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News