artykuły

wiadomosciWIADOMOŚCI
ReklamaBilbord - bookingcamper
Najnowszy Polski Caravaning już gotowy!

Najnowszy Polski Caravaning już gotowy!

Czas czytania 3 minuty

Mam przyjemność zaprezentować Wam nowy numer magazynu Polski Caravaning. To piąte wydanie w roku 2022, tradycyjnie określane edycją targową. Jego druk i kolportaż przypadają w okresie targowych imprez w Polsce i za granicą, oraz na tę część roku kiedy łapiemy oddech po letnich ekspedycjach, lub właśnie przed porcją kolorowego, jesiennego caravaningu!

Na okładce umieściliśmy ciężarowego kampera Azimoo Tepui, który jest ekspedycyjnym pojazdem krajowego producenta – firmy Azimoo. Ta lekka ciężarówka będzie prezentowana na naszym stoisku podczas zbliżających się targów Camper & Caravan Show – targów kamperów i przyczep kempingowych w Nadarzynie. Będzie można ją obejrzeć oraz porozmawiać z twórcą i koncepcjonerem, Sebastianem Błasiakiem. Zapraszamy tym samym na nasze stoisko do Nadarzyna, oraz do Poznania podczas targów Caravans Salon.

Bardzo interesującym materiałem okaże się zapewne relacja Sandry Śnieżek, autorki bloga „Pcham do przodu” z podróży i pobytu w Iranie. Okazuje się że nie taki diabeł straszny jak malują go w internecie, a informacje do których możemy sięgnąć są bardzo niekompletne. Dlatego właśnie relacja jest żywa i bardzo aktualna, okazuje się bowiem że istnieje tam możliwa do doświadczenia i nawet dominująca, a daleka od fundamentalizmu codzienność.

Numer został także naszkicowany tak, aby zawierał wiele treści na temat ekologii w caravaningu. Dowiecie się więc jakie założenia powinny przyświecać zakładającym kemping „zero waste”, jak wypoczywać zgodnie z duchem eko, lub jak działa pierwszy kamper w całości zasilany energią słoneczną?

ReklamaSródtekstowy YT PC
Tematem numeru jest niewątpliwie zestawienie w kształcie tabeli „Najlepszych graczy polskiej branży caravaningowej”, w której znalazły się zainteresowane firmy, oferujące szeroko pojęte usługi na polu motoryzacyjnej turystyki mobilnej. Planujesz zakup kampera? Chciałbyś doposażyć swoją przyczepę kempingową w akcesoria? A może planujesz serwis domu na kołach? W przygotowywanym przez nas co roku zestawieniu polskich firm branży caravaningowej powinieneś znaleźć ofertę dla siebie.

Godnym polecenia materiałem jest też test przyczepy, dawno ich nie było, więc nadrabiamy ten brak! Nasz wybór padł na przyczepę ukraińskiego producenta Life Style Camper X-Line, dystrybuowaną przez firmę z Krakowa, ACW Adventure. Idziemy tutaj za modą i w zgodzie z trendami, które wykazują rosnącą popularność małych, all-roadowych przyczepek typu tear-drop.

Nie zapomnieliśmy o targowych rewelacjach! Prezentujemy między innymi Adrię Supersonic 780 SL, czy  kampervana powstałego dzięki współpracy Hobby z Volkswagenem – Maxię Van na podwoziu Craftera. Znajdziecie też wiele innych prezentacji pojazdów, sprzętu, porad i historii!

Prezentację okładki, spis treści oraz mój wstępniak znajdziecie tutaj .

Zapraszam do lektury!

Szymon Kwiatkowski

Redaktor naczelny

Polski Caravaning możesz otrzymywać prosto do domu dzięki prenumeracie. Zamów!

Najnowszy Polski Caravaning już gotowy! 1


Szymon Kwiatkowski15.09.20220
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News