artykuły

wiadomosciWIADOMOŚCI
ReklamaBilbord caravanssalon mtp ZLOT 06.07-23.10 Sebastian
Furrion Vision S - elektroniczne oko 360°

Furrion Vision S - elektroniczne oko 360°

Innowacyjna seria kamer i zestawów bezprzewodowych Furrion Vision S nie tylko eliminuje martwe pola podczas manewrowania, ale umożliwia też nadzór nad obszarem wokół kamperów i przyczep kempingowych.

Lippert Components, Inc. z ponad 90 zakładami produkcyjnymi i centrami dystrybucyjnymi zlokalizowanymi w Ameryce Północnej i Europie dostarcza szeroki wachlarz wysoko zaawansowanych technicznie komponentów dla wiodących producentów pojazdów rekreacyjnych. Najnowszą propozycją producenta jest system kamer. Te są wysoce niezawodne dzięki zastosowaniu cyfrowej komunikacji bezprzewodowej 2,4 GHz, która zapewnia stabilność i długi czas działania. A też zasiąg przesyłu obrazu - nawet do 150 metrów.

Wszystkie kamery z serii Furrion Vision S zapewniają wyraźny obraz, szeroki kąt widzenia i widoczność w nocy. Natomiast monitory są dostępne w trzech rozmiarach: 4, 3, 5 i 7 cali - z możliwością wyświetlania obrazów z kamer bocznych i tylnych, a także zamontowanych na drzwiach pojazdu. Najmniejszy monitor wyświetla obraz tylko z jednej kamery, podczas gdy dwa większe modele mogą wyświetlać obrazy nawet z czterech kamer. Podczas parkowania i cofania system Furrion Vision S zapewnia kierowcy pewne manewrowanie. Jakby tego było mało, mikrofon w kamerze zamontowanej z tyłu pojazdu umożliwia asystentowi wydawanie kierowcy cennych poleceń. Gdy pojazd jest już zaparkowany, system daje doskonały przegląd sytuacji wokół niego. Pełni tym samym funkcję rozwiązania dozorującego.

ReklamaŚródtekstowy Dethleffs 21.09-02.10 Sebastian
Furrion Vision S to także czujnik ruchu, który automatycznie aktywuje się po zaparkowaniu pojazdu. Docenimy wtedy monitor wyposażony w podpórkę, dzięki czemu użytkownik ma możliwość stałej obserwacji sytuacji wokół pojazdu z dowolnego miejsca na pokładzie. A też w promieniu do 150 metrów od pojazdu.

Fot. Lippert Components, Inc.


Rafał Dobrowolski24.05.20220 zdjęć 3