artykuły

dobrze-wiedziecDOBRZE WIEDZIEĆ
ReklamaBilbord - bookingcamper zacznij zarabiac

PC 4/2018 nadal w sprzedaży

Czas czytania 2 minuty
PC 4/2018 nadal w sprzedaży

Jeśli jeszcze nie macie aktualnego wydania naszego magazynu, nadal możecie nabyć je w salonach prasowych w całej Polsce. W najnowszym „Polskim Caravaningu” treści dla siebie znajdą zarówno początkujący caravaningowcy, jak i ci bardziej doświadczeni. Innymi słowy, dla każdego coś dobrego.

Tematem dominującym są wypożyczalnie kamperów. Początkujących caravaningowców uparcie zachęcamy do tego, aby swój pierwszy „dom na kołach” wypożyczyli – to nadal wydatek rzędu kilkuset złotych za dobę, ale lepiej zainwestować więcej w jedne wakacje, niż gdyby po zakupie kampera czy przyczepy miało okazać się, że to jednak nie to. A wypożyczalnie (mowa tu zarówno o firmach, jak i właścicielach prywatnych oferujących swoje pojazdy) pojawiają się na rynku jak grzyby po deszczu, taki jest na to popyt. Aby zaznać tej, jakby nie patrzeć, luksusowej formy spędzania wolnego czasu, nie trzeba już jechać na drugi koniec Polski. Coraz większy jest też wybór pojazdów, a zasady wynajmu – jasne i konkretne. Ile kosztuje taka przyjemność, jakie są ograniczenia i na co uważać – o tym dowiecie się z najnowszego „Polskiego Caravaningu”, w którym znajdziecie również tabelę z przykładowymi ofertami polskich wypożyczalni. Polecamy!

Piszemy również o systemie e-myta (czy przed opłatami z tego tytułu można w ogóle uciec?), zachęcamy do zwiedzenia chorwackich miasteczek (tym razem: Istria), testujemy kampera Sunlight A70 i Opla Insignię Sports Tourera, przyglądamy się naczepom z przyczepy i sprawdzamy, co nowego na rynku. To oczywiście nie wszystkie tematy, które poruszamy na łamach aktualnego PC. A kolejny numer już niedługo!

ReklamaPC 4/2018 nadal w sprzedaży 1
Redakcja


Administrator13.08.20180
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News