DOBRZE WIEDZIEĆ

11 miesięcy temu  30.11.2017, ~ Administrator   

Było bardzo pracowicie, ale udało się - wkrótce do Waszych rąk trafi najnowsze wydanie Polskiego Caravaningu, które zostało zdominowane przez targi Camper&Caravan Show oraz zimowa relacje podróżnicze. Szczegóły?

Proszę bardzo: numer otwieramy relacją z targów Camper&Caravan Show w podwarszawskim Nadarzynie. Na kilku stronach prezentujemy nasze odczucia względem targów a na kolejnych kilku(nastu) pokazujemy kampery, przyczepy i przeróżne produkty, którymi producenci pochwalili się w swoich sklepikach. 

Pokazaliśmy również proces wytwarzania szyb nietypowych (chociażby do kamperów typu integra) oraz zastanawiamy się nad przyszłością caravaningu w aspekcie czegoś zupełnie nowego (czteropoziomowy kamper), ale też już nieco szerzej znanego (auta elektryczne). Nie zabrakło historii - opisujemy fakt, że pojazdy caravaningowe odebrały pewną rolę w programie kosmicznym Stanów Zjednoczonych. 

Testy: tych jak zwykle nie zabrakło. Przede wszystkim opisujemy „polskiego kampera”, czyli Pathfindera XS z Grupy Elcamp, który doskonale sprawdzi się podczas zimowego caravaningu. To bardzo zwinny a jednocześnie oszczędny pojazd, którym pokonaliśmy przeszło 2400 kilometrów. 

Przetestowaliśmy również… MINI! Myślicie, że to marka samochodów, które z pewnością nie nadają się na długie wycieczki? Błąd, o czym możecie się przekonać, czytając nasz test.

Rzućcie okiem na nasz temat „okładkowy”, czyli wycieczkę kamperem do Laponii. Autorzy reportażu wybrali się tam na Święta Bożego Narodzenia oraz Nowy Rok. Niesamowita przygoda, która pozostanie w pamięci do końca życia. Opisujemy również przepiękne Trentino i radzimy, jak się przygotować do zimy. 

Nie zabrakło również bardzo obszernego „Przeglądu Rynku” - polecamy wszystkie produkty, które z pewnością przydadzą się podczas caravaningowych wojaży (i nie tylko). 

Ponad 100 stron za standardową kwotę 13,90 zł trafi już wkrótce w ręce Prenumeratorów i do salonów prasowych Empik. Kiedy dokładnie? Do prenumeratorów numer powinien trafić w piątek 8 grudnia. W kioskach warto zacząć się rozglądać od czwartku, 7 grudnia. 

Jak zamówić prenumeratę? Wystarczy Internet, sprawdź szczegóły TUTAJ

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 7

 • 6
  ZADOWOLONY
 • 1
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony