artykuły

dobrze-wiedziecDOBRZE WIEDZIEĆ
ReklamaBilbord Ubezpieczenia zadzwon

Już jest! Nowy numer „Polskiego Caravaningu”!

Już jest! Nowy numer „Polskiego Caravaningu”!
 fot. BR

Do naszej skrzynki pocztowej dotarł już nowy numer naszego czasopisma, więc to najwyższy czas, aby zdradzić parę sekretów na temat jego zawartości. Mówiąc krótko, pomimo wakacji i czasu urlopowego, nam udało się stworzyć całkiem sporą liczbę interesujących treści. 

Nr 4 (77) 2017 Polskiego Caravaningu już jest dostępny. Okładka zdominowana jest przede wszystkim przez Rapido 850F - aby należycie przetestować tego kampera, udaliśmy się aż do Szwecji. Łącznie pokonaliśmy ponad 1200 kilometrów - tyle w zupełności wystarczyło, aby wyrobić sobie zdanie o tej dobrze wyposażonej integrze.

Na kilku pierwszych stronach przeczytacie natomiast obszerną zapowiedź największych targów karawaningowych - Caravan Salon w Dusseldorfie. Jako pierwsi piszemy również o nowym Globe-Travellerze na bazie Fiata Talento, który będzie miał swoją premierę właśnie podczas targów. Pozostając w temacie targów: wspominamy również o Camper&Caravan Show oraz o trendach „All in Caravaning” bazując na informacjach z dalekich… Chin!

Przetestowaliśmy również nowego Mercedesa Marco Polo Horizon, który (mówiąc wprost) zachwycił naszego dziennikarza. Dlaczego? O tym przeczytacie w obszernej publikacji.

Wspominamy również o… namiotach (tak, tak!) oraz o metamorfozie przyczepy, która zawładnęła naszym profilem na Facebooku. To najbardziej cukierkowata przyczepa, jaką widzieliśmy!

Nie zabrakło obszernego przeglądu rynku (tam wspominamy o biografii założyciela marki Hobby) oraz wieści z warsztatu. W tych ostatnich poruszamy temat autonomicznego kampera - czy będzie to możliwe? 

ReklamaSródtekstowy YT PC
Do tego prezentacje nowości, dużo o marce Hobby, troszeczkę mniej o Morelo oraz „warsztaty dla chcących poznawać świat inaczej”. Nie zabrakło oczywiście relacji z podróży oraz opisów kempingów wartych polecenia.

To wszystko "upchnęliśmy" na prawie 100 stronach a całość można zakupić za 13,99 zł. PS. Zdradzimy ciekawostkę: przygotowaliśmy tyle materiałów, że część się po prostu nie zmieściła do obecnego numeru i przerzuciliśmy je do następnego. Tak u nas wyglądają wakacje - mamy nadzieję, że trafiliśmy w Wasz gust :) 


Administrator07.08.20170