DOBRZE WIEDZIEĆ

10 miesięcy temu  07.08.2017, ~ Administrator   

fot. BR

Do naszej skrzynki pocztowej dotarł już nowy numer naszego czasopisma, więc to najwyższy czas, aby zdradzić parę sekretów na temat jego zawartości. Mówiąc krótko, pomimo wakacji i czasu urlopowego, nam udało się stworzyć całkiem sporą liczbę interesujących treści. 

Nr 4 (77) 2017 Polskiego Caravaningu już jest dostępny. Okładka zdominowana jest przede wszystkim przez Rapido 850F - aby należycie przetestować tego kampera, udaliśmy się aż do Szwecji. Łącznie pokonaliśmy ponad 1200 kilometrów - tyle w zupełności wystarczyło, aby wyrobić sobie zdanie o tej dobrze wyposażonej integrze.

Na kilku pierwszych stronach przeczytacie natomiast obszerną zapowiedź największych targów karawaningowych - Caravan Salon w Dusseldorfie. Jako pierwsi piszemy również o nowym Globe-Travellerze na bazie Fiata Talento, który będzie miał swoją premierę właśnie podczas targów. Pozostając w temacie targów: wspominamy również o Camper&Caravan Show oraz o trendach „All in Caravaning” bazując na informacjach z dalekich… Chin!

Przetestowaliśmy również nowego Mercedesa Marco Polo Horizon, który (mówiąc wprost) zachwycił naszego dziennikarza. Dlaczego? O tym przeczytacie w obszernej publikacji.

Wspominamy również o… namiotach (tak, tak!) oraz o metamorfozie przyczepy, która zawładnęła naszym profilem na Facebooku. To najbardziej cukierkowata przyczepa, jaką widzieliśmy!

Nie zabrakło obszernego przeglądu rynku (tam wspominamy o biografii założyciela marki Hobby) oraz wieści z warsztatu. W tych ostatnich poruszamy temat autonomicznego kampera - czy będzie to możliwe? 

Do tego prezentacje nowości, dużo o marce Hobby, troszeczkę mniej o Morelo oraz „warsztaty dla chcących poznawać świat inaczej”. Nie zabrakło oczywiście relacji z podróży oraz opisów kempingów wartych polecenia.

To wszystko "upchnęliśmy" na prawie 100 stronach a całość można zakupić za 13,99 zł. PS. Zdradzimy ciekawostkę: przygotowaliśmy tyle materiałów, że część się po prostu nie zmieściła do obecnego numeru i przerzuciliśmy je do następnego. Tak u nas wyglądają wakacje - mamy nadzieję, że trafiliśmy w Wasz gust :) 

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 6

 • 5
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 1
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony