artykuły

abc-caravaninguABC CARAVANINGU
ReklamaBilbord Ubezpieczenia zadzwon
Kempingi w Polsce i za granicą
  fot. PC Kempingi w Polsce i za granicą

Kempingi w Polsce i za granicą

Czas czytania 3 minuty

Wystarczy skorzystać z naszej wyszukiwarki kempingów i miejsc postojowych. To bardzo proste, intuicyjne, ale jednocześnie potężne narzędzie. Wystarczy kilka kliknięć, aby znaleźć kempingi spełniające twoje najbardziej nawet szczegółowe kryteria – nie tylko w Polsce, ale także poza granicami naszego kraju. To miejsce, od którego powinieneś zacząć planowanie swojej podróży.

Naszą bazę kempingów znajdziesz tutaj. 

Baza obejmuje obecnie 5666 kempingów, z czego 553 to ośrodki zlokalizowane na terenie naszego kraju – cała reszta to zagranica. Kraj to zresztą pierwszy, naturalny wybór, którego dokonujemy, poszukując kempingu idealnego. Obieramy kierunek na Chorwację? Masz kilka możliwości: albo klikasz odpowiedni obszar na interaktywnej mapce, albo wybierasz interesujący cię kraj na pasku pod mapką, albo klikasz „Wyszukaj szczegółowo po parametrach”. Masz konkretną wizję wypoczynku blisko morza, najlepiej z dostępem do pięknej, piaszczystej plaży? Sprawdźmy zatem, jak działa ta ostatnia opcja.

Kempingi w Polsce i za granicą

Dokąd się wybierasz?

Wybieramy kraj: Chorwacja. Dajmy na to, że za środek lokomocji posłuży nam kamperem – wybieramy zatem opcję „parcele dla kamperów i przyczep” (do wyboru są jeszcze przyczepy do wynajęcia, domki mobilne, pokoje do wynajęcia, pola namiotowe itd.). Jak wiemy, w Chorwacji dominują plaże kamieniste, ale są również te piaszczyste, a w ich pobliżu – kempingi. Aby uzyskać ich listę, wystarczy wybrać z dostępnej listy odpowiednią opcję (do wyboru są również takie kategorie, jak „w pobliżu miasta”, „w górach”, „nad morzem”, „nad jeziorem” itd.) i kliknąć „szukaj”. Voilà! 

ReklamaSródtekstowy YT PC
W naszej bazie znajdziesz między innymi:

Z opisem, zdjęciami i szczegółową ofertą każdej ze znalezionych miejscówek zapoznać się możesz również za pośrednictwem naszej wyszukiwarki. Znajdziesz tu i dokładny adres, i współrzędne GPS, i link do strony internetowej kempingu. Słowem: wszystko! Niepotrzebny ci dostęp do infrastruktury i mediów, a zadowolisz się darmowym (lub prawie darmowym) miejscem postojowym? To dobrze się składa, nasza baza obejmuje bowiem i tego typu miejscówki. 620 punktów na mapie Polski to wystarczająco dużo, aby ustronny zakątek dla siebie i swojej załogi znaleźć praktycznie wszędzie tam, gdzie cię poniesie. Większość z miejscówek odkryli i dodali do bazy sami użytkownicy, dzieląc się przy okazji swoimi na ich temat i okolicy spostrzeżeniami. Bardzo przydatna rzecz, jeśli zależy ci tylko na noclegu w przerwie podróży.

Kempingi w Polsce i za granicą

Dołącz do nas!

Co istotne, i miejscówki, i kempingi można dodać samemu. O ile dodanie miejscówki nic nie kosztuje, w przypadku kempingu koszt publikacji to 500 zł, a publikujący może zaznaczać wszystkie cechy i dodać wszystkie materiały, o których była mowa kilka akapitów wyżej – tak aby podróżujący bez problemu mógł dany kemping podczas planowania swojej podróży odnaleźć. Do czego oczywiście zachęcamy!


Krzysztof Dulny 21.03.20220
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News