artykuły

podrozePODRÓŻE
ReklamaBilbord Ubezpieczenia
Villaggio Turistico Internazionale
Villaggio Turistico Internazionale

Zrównoważony luksus na weneckim wybrzeżu

Czas czytania 4 minuty

Dla rodziny Granzotto przyroda od zawsze stanowi niekończące się źródło inspiracji. Prowadzone przez nią obiekty reprezentują współczesną architekturę, która podejmuje dialog z otaczającym środowiskiem weneckiego wybrzeża.

Zrównoważony luksus na weneckim wybrzeżu 1

Zrównoważony luksus na weneckim wybrzeżu 2
Villaggio Turistico Internazionale
Via delle Colonie, 2 – I-30028 Bibione
tel. +39/0431/442611 e-mail: info@vti.it
www.vti.it

Wioski kempingowe Villaggio Turistico Internazionale w Bibione, Ca'Pasquali Village i Vela Blu Camping Village w Cavallino-Treporti łączy nie tylko atrakcyjne położenie między Morzem Adriatyckim a Laguną Wenecką. Dominującą zieleń, zminimalizowany wpływ na środowisko czy wykorzystanie ekologicznych, łatwo poddających się recyklingowi materiałów docenią wszyscy wrażliwi na piękno przyrody. O trwałym zobowiązaniu wobec zarówno środowiska, jak i jakości dostarczanych usług świadczą certyfikaty UE ISO 45001 i ISO 14001. Kempingi oferują niepowtarzalną atmosferę, tworzoną przez spokojne morze i malownicze zachody słońca, a jednocześnie dostarczają wszystkiego, czego można oczekiwać od wakacji na świeżym powietrzu: najwyższej jakości usługi oraz nowoczesne, komfortowe zakwaterowanie z dużymi przestrzeniami zarówno wewnętrznymi, jak i zewnętrznymi.
Villaggio Turistico Internazionale to pięciogwiazdkowy ośrodek z urokliwym parkiem wodnym i widokiem na morze. Od wielu lat zdobywa prestiżową nagrodę ADAC Superplatz, a niedawno uhonorowano go tytułem „Leading Camping” – jako jeden z najlepszych pięciogwiazdkowych kempingów w Europie. Wysoki standard wody potwierdza z kolei przyznana kąpieliskom Błękitna Flaga. Ośrodek oferuje różnorodność zakwaterowania: od willi i apartamentów po przyczepy kempingowe, zapewniając komfort i luksus w sercu Bibione. Warto podkreślić, że miejsce zostało przystosowane również pod kątem osób z niepełnosprawnościami ruchowymi.

Zrównoważony luksus na weneckim wybrzeżu 3

Zrównoważony luksus na weneckim wybrzeżu 4

ReklamaZrównoważony luksus na weneckim wybrzeżu 5
Ca'Pasquali Village
Via A. Poerio, 33 I-30013 Cavallino-Treporti
tel. +39/041/966110 e-mail: info@capasquali.it
www.capasquali.it

Przyjazna rodzinna atmosfera i najwyższych standardów usługi to cechy kempingu Ca'Pasquali Village. Podróżujesz z własnym domem na kołach? Wybierze jedną z obszernych parceli dla kamperów i przyczep kempingowych bezpośrednio przy morzu. Zakwaterowanie znajdziesz również w nowoczesnych domkach mobilnych. Duża plaża z piaskiem, boiska do siatkówki plażowej i piłki nożnej oraz plac zabaw dla dzieci tworzą idealne warunki do rodzinnej rozrywki. Samo kąpielisko charakteryzuje się czystą wodzą i płytkim dnem, dzięki czemu co roku nagradzane jest Błękitną Flagą – to dobra informacja dla rodzin z dziećmi. Ca'Pasquali Village to również wielokrotny laureat ADAC Superplatz. Dodajmy, że lokalizacja kempingu umożliwia szybki dostęp do Wenecji i jej wysp, a sieć ścieżek rowerowych pozwala zwiedzić okolicę z jej ukrytymi wioskami i tradycjami.

Zrównoważony luksus na weneckim wybrzeżu 6

Zrównoważony luksus na weneckim wybrzeżu 7

Vela Blu Camping Village
Radaelli, 10, I-30013 Cavallino-Treporti
tel. +39/041/968068 e-mail: info@velablu.it
www.velablu.it

Mały, przytulny i bezpieczny jest Vela Blu Camping Village. To miejsce z widokiem na malowniczą plażę, która opada łagodnie w kierunku morza. Na wyjątkowe doświadczenia mogą liczyć całe rodziny, a zwłaszcza najmłodsi wczasowicze, którym zapewnione jest bezpieczeństwo i czysta plaża. Zakwaterowanie można znaleźć m.in. w rezydencjach Aurora, zbudowanych zgodnie z najnowszymi standardami ekologii i przyjaznych dla osób niepełnosprawnych, spełniają one bowiem ideę „Village4All”. Podobnie jak opisane już kempingi, również Vela Blu jest przyjazny zwierzętom.

ReklamaŚT2 - biholiday 06.03-31.05 Sebastian
Artykuł pochodzi z numeru 1 (115) 2024 r. magazynu „Polski Caravaning”.

Chcesz być na bieżąco? Zamów prenumeratę – teraz jeszcze taniej i szybciej.


Administrator22.02.2024
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News