ReklamaBilbord Prenumerata
Reklama
Baner 1 - Maistria 10.07-10.08 Kempingi Sebastian

PODRÓŻE

11 miesięcy temu  30.07.2019, ~ Bartłomiej Ryś   

Piękny kemping Vestar, po lewej stronie znajduje się bezpośrednie zejście do morza

Piękny kemping Vestar, po lewej stronie znajduje się bezpośrednie zejście do morza fot. Bartłomiej Ryś

Sieć kempingów Maistra Camping odwiedziliśmy w ubiegłym roku podczas wyprawy #AlbaniaPC. Dla tych, którzy nie pamiętają: dwoma kamperami w przeciągu dwóch tygodni objechaliśmy sporą część chorwackiego i albańskiego wybrzeża. Co więc możemy polecić? Zarówno Veštar jak i Porto Sole to duże, ale spokojne kempingi pełne zieleni i atrakcji dla wszystkich wypoczywających na terenie. 

Camping Veštar zaskoczył nas przede wszystkim przepiękną pogodą i bardzo wysoką temperaturą. To wtedy zdaliśmy sobie sprawę z faktu, że Chorwację zwiedza się najlepiej właśnie we wrześniu. Tłumy są mniejsze, na parcele można się dostać bez wcześniejszej rezerwacji a ilość atrakcji i warunki pogodowe są nadal na bardzo zadowalającym poziomie. No i zazwyczaj we wrześniu postój na chorwackich kempingach jest po prostu tańszy.

Veštar to największy i oferujący największą ilość atrakcji kemping w sieci Maistra Camping. Do dyspozycji otrzymujemy m.in. długą, żwirową i piaszczystą plażę, parcele ulokowane tuż nad samym zejściem (łagodnym!) do morza, szeroką gamę sportów wodnych oraz baseny. Na tych ostatnich spędziliśmy łącznie kilkanaście godzin. To jedyny kemping w Chorwacji, na którym znaleźliśmy trampolinę i basen o głębokości 3 metrów i… bawiliśmy się na nim świetnie.

Na kempingu do dyspozycji mamy bary, restauracje, specjalną strefę do opalania, możliwość wynajęcia skutera wodnego, centrum nurkowania oraz liczne wycieczki (Excursion), które polecamy. Nasza ekipa skorzystała z uprzejmości załogi „Excursion Adrian”. Za około 40 euro od osoby otrzymujecie całodniowy trip statkiem z pełnym zapleczem gastronomicznym. Zwiedziliśmy okolice kempingu, zobaczyliśmy piękne plaże i klify, z których można było wskoczyć prosto do morza. 

Na kempingu możemy wybrać jedną spośród 563 dostępnych parcel. Uwierzcie nam na słowo - nikt nikomu „na głowie” nie siedzi. Dodatkową zaletą jest podłączenie do prądu i wody oraz piękne widoki na najdroższych parcelach ulokowanych najbliższej morza. O takich oczywistościach jak czyste, na bieżąco sprzątane sanitariaty z miłą obsługą wspominać nie będziemy - to standard w całej Chorwacji. 

Porto Sole zaprasza

Kemping Porto Sole na chorwackiej Istrii jest otwarty przez cały rok. Poza sezonem wysokim ciekawą opcją jest możliwość wynajęcia pięknych, w pełni wyposażonych, wieloosobowych domków letniskowych umiejscowionych zawsze nieopodal plaż. Parcele pod kampery i przyczepy kempingowe oczywiście również znajdziemy w ofercie w cenie już od 20-paru euro za dobę. Do dyspozycji otrzymujemy ponad 800 miejsc, szczególnie warto zainteresować się nad dłuższymi wakacjami. Dlaczego? Bo to się po prostu opłaca. Za 30 dni na parceli typu „Standard” zapłacimy około 1000 euro. Pomieści ona bez problemu nawet 6 osób. 

A co na kempingu? Bary, restauracje, możliwość zwodowania własnego sprzętu wodnego, centrum nurkowania (z instruktorami przeznaczonymi dla osób początkujących), korty tenisowe, boiska piłkarskie, mini golf, plac zabaw dla dzieci… Uff, jest tego „trochę”. Dodatkową zaletą jest animacje dla najmłodszych. To właśnie wtedy rodzice mają chwilę wytchnienia tylko dla siebie. 

Na terenie znajdziemy również baseny. Ten największy ma 313 m2 powierzchni o głębokości od 0,85 do 2,08 m. Kolejny jest przeznaczony dla dzieciaków, ma 0,45 m głębokości i 108 m2 powierzchni.

Wszystkie kempingi, cenniki i szczegóły Maistra Camping możecie znaleźć tutaj.

Polecamy!

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 5

 • 4
  ZADOWOLONY
 • 1
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony