Reklama
A1 - Mazury24.eu
ReklamaA1 - PRENUMERATA

PODRÓŻE

PRZEWODNIK PO REGIONIE

Po Świecie

7 miesięcy temu  10.12.2018, ~ Administrator   

Ten kemping w Chorwacji to urlop bez skrępowania

Z jednej strony, podwodny świat Limskiego Fjordu, z drugiej – tętniąca życiem miasto Rovinj. Właśnie taką lokalizacją pochwalić się może wielokrotnie nagradzany Naturist Camp Valalta, położony na zachodnim wybrzeżu półwyspu Istria w Chorwacji.

Stanowiska kempingowe, domki, bungalowy, apartamenty... – zakwaterować się jest gdzie, co do tego nie ma wątpliwości. „Rozbić się” można bezpośrednio na wybrzeżu, na nasłonecznionych łąkach lub w cieniu drzew śródziemnomorskich. Wnętrza apartamentów są oczywiście nowoczesne, z doskonale wyposażonymi kuchniami – jak we własnym domu, a może i lepiej.

Jednak nikt nie będzie spędzał tu czasu pod dachem, skoro wokół tyle atrakcji! Linia brzegowa ma aż cztery kilometry, ze 150-metrową piaszczystą plażą. Są też plaże żwirowe i trawniki, na których również można zaznać kąpieli słonecznych. Radosne chwile w aquaparku spędzą najmłodsi kempingowicze, pozostali zaznają relaksu w basenach: zarówno odkrytym, jak i krytym, z podgrzewaną wodą.

Siatkówka plażowa, tenis (również stołowy), kręgle... – to tylko kilka możliwości spędzenia czasu z rodziną i znajomymi „na sportowo”. Poruszać się można również biorąc udział w zajęciach jogi, gimnastyce, aerobiku, aerobiku w wodzie i szkole tańca. Nie zabrakło siłowni, salonu kosmetycznego, salonu fryzjerskiego i sauny. Korzystając z dobrodziejstw ośrodka, dziecko bez obawy można powierzyć opiece wykwalifikowanego personelu – gospodarze kempingu zwracają na swoich najmłodszych gości szczególną uwagę.

Bez wątpienia Valalta jest dziś wzorem kempingu dla naturystów. Przez niemal 50 lat wypracowała sobie opinię jednego z najlepszych tego typu miejsc w Europie, zdobywając po drodze liczne nagrody, m.in. ADAC i AMWB. Zapraszamy!

Informacje i rezerwacje:
Valalta d.o.o.
Cesta za Valaltu, Lim 7
HR-52210 Rovinj – Istrien
Tel. 00 385/52/804 800
valalta@valalta.hr
www.valalta.hr

Artykuł pochodzi z numeru 1 (70) 2016 Polskiego Caravaningu

GALERIA ZDJĘĆ

Ten kemping w Chorwacji, to urlop bez skrępowania.
Ten kemping w Chorwacji, to urlop bez skrępowania.
Ten kemping w Chorwacji, to urlop bez skrępowania.
Ten kemping w Chorwacji, to urlop bez skrępowania.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 6

 • 5
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 1
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony