artykuły

podrozePODRÓŻE
ReklamaBilbord - ACSI
Kemping w Chorwacji? Mamy cztery propozycje

Kemping w Chorwacji? Mamy cztery propozycje

Czas czytania 3 minuty

Chorwacja to, według wielu badań, jeden z najpopularniejszych kierunków caravaningowych wypraw, zarówno w ubiegłym jak i tym roku (patrząc po ilości zapytań). Jaki kemping wybrać? To trudne zadanie, przed którym musimy sobie odpowiedzieć na pytanie, czego tak naprawdę potrzebujemy. Poniżej prezentujemy cztery wybrane propozycje od Grupy Jadranka, wśród których każdy powinien znaleźć coś dla siebie.

Nie lubisz tłumów? Kemping Bijar

To najmniejszy kemping w ofercie Grupy, który zapewnia kameralną atmosferę z dala od tłumów. Otoczony oazą stuletniego lasu sosnowego. Znajduje się zaledwie 500 metrów od historycznego miasta Osor, zwanego także "muzealnym miastem". Wzdłuż wybrzeża kempingu rozciąga się kamienista plaża z kilkoma piaszczystymi plażami, idealne połączenie dla miłośników pływania, windsurfingu i kajakarstwa. Do wyboru mamy cztery typy parceli: Superior, Premium, Comfort oraz Standard. 

Wszystkie szczegółowe informacje można znaleźć tutaj: https://polskicaravaning.pl/kempingi/kemping-bijar,9308

Czterogwiazdkowy Kemping Čikat

Kemping Čikat znajduje się w malowniczej zatoce Čikat otoczonej gęstym lasem sosnowym. Ulokowany jest się w pobliżu Mali Lošinj, największego miasta ze wszystkich chorwackich wysp. Podczas pobytu na kempingu można odkryć wszystkie sekrety Lošinja za pomocą roweru lub spacerując po licznych nadmorskich promenadach otaczających całą wyspę.

Ten przyjazny dzieciom kemping zapewnia idealną okazję do wspólnej zabawy w rodzinnym parku rozrywki Pepe, pod ścisłym nadzorem wyszkolonego personelu. Starsze pociechy mogą natomiast korzystać z obiektów sportowych i rozrywkowych w obozie i okolicy.

ReklamaKemping w Chorwacji? Mamy cztery propozycje 1
Kemping Čikat jest z 2019 r. został wymieniony wśród Leading Campings of Europe.

Szczegóły: https://polskicaravaning.pl/kempingi/kemping-ikat,9309

Najlepiej wyposażony Kemping Slatina

To miejsce jest uznawane przez Chorwacki Związek Campingowy za jeden z najlepszych kempingów w całym kraj. Na miejscu mamy dostępnych aż pięć różnych typów parceli. Możemy również uczestniczyć w wielu aktywnościach sportowych, bez problemu wypożyczymy sprzęt wodny. 

Szczegóły: https://polskicaravaning.pl/kempingi/kemping-slatina,9311

Wypoczynek naturystyczny? Kemping Baldarin

Naturyści lubią to miejsce ze względu na ciszę i naturę wokół, z dala od zgiełku miasta w sezonie „wysokim”. Otoczony krystalicznie czystym Adriatykiem, w oazie śródziemnomorskich lasów dębowych i gajów oliwnych. Działa już od ponad 40 lat, jest jednym z najstarszych kempingów naturystycznych na Adriatyku.

Na miejscu dostępne są parcele (w dwóch standardach) z pięknym widokiem na morze, możliwość wynajęcia przyczep oraz domków oraz namiotów w stylu glampingowym.

Szczegóły: https://polskicaravaning.pl/kempingi/kemping-baldarin,9310

Do zobaczenia w Chorwacji!

#ChorwacjaPC


Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News