artykuły

podrozePODRÓŻE
ReklamaBilbord - bookingcamper

France Passion teraz również jako aplikacja

France Passion teraz również jako aplikacja
 fot. Fot. France Passion

A może do Francji? France Passion opracowało bezpłatną aplikację, z którą bez problemu znajdziesz miejsce na bezpłatny nocleg.

Posiadacze przewodnika Stopover Guide mogą parkować bezpłatnie przez 24 godziny na terenie któregokolwiek z winiarzy, rolników itp. należących do sieci France Passion, bez konieczności dokonywania rezerwacji. Dostępna na smartfony i tablety z systemami Android i iOS darmowa aplikacja stanowi uzupełnienie ww. przewodnika, ułatwiając nawigację do wybranej nieruchomości oraz dostęp do wszystkich informacji na temat 2050 należących do programu miejsc, a także do zdjęć i recenzji społeczności.

  • Wyszukuj punkty France Passion w twoim pobliżu lub w pobliżu określonej lokalizacji i wybierz idealne miejsce na spędzenie nocy w swoim „domu na kołach”.
  • Bezproblemowo znajduj miejsca za pomocą GPS w telefonie.
  • Sortuj witryny według własnych potrzeb za pomocą wbudowanych filtrów (aktywność gospodarza, posiłki serwowane na miejscu, języki, którymi się posługujesz itp.).
  • Zapoznaj się z aktualnymi informacjami: zdjęciami, ograniczeniami, recenzjami itp.
  • Zapisz swoje ulubione miejsca, aby wrócić do nich w przyszłości.
  • Dziel się opiniami i recenzjami ze społecznością France Passion.

Aplikacja dostępna jest w trzech językach i jest bezpłatna dla wszystkich. Aby móc korzystać z pełnego zestawu funkcji, aktywni członkowie muszą zalogować się przy użyciu tego samego loginu i hasła, z których korzystają na stronie internetowej France Passion.

ReklamaSródtekstowy YT PC

Krzysztof Dulny 25.08.20200