artykuły

podrozePODRÓŻE
ReklamaBilbord - bookingcamper zacznij zarabiac

Auto Potop - zlot samochodów w Szwecji! Zapraszamy!

Czas czytania 2 minuty
Auto Potop - zlot samochodów w Szwecji! Zapraszamy!

W Twoim garażu stoi klasyk? A może jest tam to codzienne auto, które po prostu lubisz? Zabierz je na piknik "Auto Potop" do Szwecji i pochwal się nim! Poznaj innych fanów motoryzacji spędzając kilka dni na kempingu i podczas specjalnego programu moto-aktywności.

My, jako partner medialny zlotu, też tam będziemy! Zapraszamy i polecamy!

Piknik "Auto Potop" to wspólna wyprawa - najpierw wielkim statkiem przez morze, a potem drogami Szwecji. Dotrzesz na niedaleki kemping, dobrze położony do dalszych wycieczek, na które wybierzesz się w jedną lub więcej z przygotowanych przez nas tras. Zobaczysz te słynne skandynawskie krajobrazy! Wieczorem na kempingu czekają wygodne domki, grill i cały wieczór na zdobycie nowych przyjaciół. Podczas pikniku zaprezentujesz swoje auto i poznasz samochody innych uczestników. Przygotuj się też do konkursów! Wygra najciekawszy samochód, zacznij więc już dziś opracowywać koncepcję na zwycięstwo. To nie wszystko! Chętni wezmą udział w rajdzie na orientację, gdzie trzeba się będzie wykazać jak największą aktywnością podczas zjazdu. Ci, którzy zobaczą jak najwięcej miejsc i to udokumentują na przykład przez zrobienie selfie, mogą liczyć na wygraną!!

Auto Potop - zlot samochodów w Szwecji! Zapraszamy! 1To będzie prawdziwa przygoda, więc zabierz swój samochód i przepraw się z nami przez morze. Przed Tobą dwie noce pełne zabawy na statku Stena Line oraz aż trzy dni w Szwecji. Podczas rejsów możesz się bawić do białego rana, wypocząć w wygodnej kabinie lub podziwiać morze - po horyzont. Pobyt na szwedzkim kempingu i atrakcje motopikniku zapewnią Ci integrację z resztą grupy i szansę prezentacji swojego auta. Decyduj i rób rezerwację jak najszybciej - liczba miejsc ograniczona!

ReklamaAuto Potop - zlot samochodów w Szwecji! Zapraszamy! 2
Więcej informacji o zlocie i zapisy - TUTAJ.


Bartłomiej Ryś25.07.20190
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News