artykuły

przeglad-rynkuPRZEGLĄD RYNKU
ReklamaBilbord fajny kmaper 01.08-31.08 Sebastian
Zbuduj sobie kampera... z klocków Lego

Zbuduj sobie kampera... z klocków Lego

Z klocków Lego zbudować można wszystko, od małego wozu pożarniczego przez Statuę Wolność aż po olbrzymią Gwiazdę Śmierci. W portfolio kultowej marki znajdziemy również pojazdy rekreacyjne, jak choćby wakacyjny kamper z serii Lego City.

Deszczowy dzień na kempingu? Ten zestaw to świetny „zabijacz czasu”, przy którym dobrze bawić się będą zarówno dzieci, jak i dorośli – sami nie wiemy, kto bardziej.

W pudełku znajdziemy 190 elementów, a wymiary gotowego pojazdu to ok. 9 cm wysokości, 16 cm długości i 5 cm szerokości. Niby niewiele, ale wyposażenie tej alkowy w wersji mini i tak robi wrażenie. Kuchenka, stolik, miejsce do spania i liczne akcesoria, jak piecyk gazowy, naczynia i klocki udające jedzenie: smażone jajko i rogalik. Nie zabrakło figurek: mamy, taty oraz uroczego bobasa. A wszystko to z najwyższej klasy tworzyw, jak na Lego przystało. Nie zabrakło oczywiście szczegółowej instrukcji, dzięki której z budową poradzi sobie każdy maluch. Istnieje również możliwość pobrania aplikacji na tablet lub smartfon, dzięki której zyskujemy dostęp do interaktywnego poradnika.

Zestaw można dostać już za ok. 60 zł.


Krzysztof Dulny 18.07.20220