artykuły

przeglad-rynkuPRZEGLĄD RYNKU
Reklama
W sklepie ACK w Kędzierzynie-Koźlu (woj. opolskie) od niedawna możemy zrealizować profesjonalny montaż systemów alarmowych marki Thitronik
W sklepie ACK w Kędzierzynie-Koźlu (woj. opolskie) od niedawna możemy zrealizować profesjonalny montaż systemów alarmowych marki Thitronik

Zabezpieczenie przed kradzieżą. System Thitronik

Benimar, Eura Mobil, Karmann-Mobil, Sterckeman. Firma z siedzibą w Kędzierzynie-Koźlu to przedstawicielstwo liczących się producentów kamperów z kilku krajów UE. ACK świadczy kompleksowe usługi związane z caravaningiem. Od teraz także w zakresie autoryzacji firmy Thitronik.

ACK Benimar Polska to zespół profesjonalistów. Niby drobiazg, ale to właśnie w Kędzierzynie-Koźlu po raz pierwszy w Polsce odbyło się szkolenie z montażu systemu wideo CAM 360 AHD Dometic Poland. W sklepie ACK od niedawna możemy zrealizować także profesjonalny montaż systemów alarmowych marki Thitronik.
Efektywne kosztowo rozwiązania to od ponad 15 lat core-biznes firmy Thitronik GmbH. Wysokiej klasy specjaliści zajmują się projektowaniem bardzo zaawansowanych systemów alarmowych. To na wskroś nowoczesne rozwiązania o bogatej funkcjonalności, by wspomnieć o czujnikach gazów narkotycznych tej marki.

Thitronik WiPro III CAN-Bus to sztandarowa propozycja firmy, przygotowana dla aftermarketu. Radiowy system alarmowy do samochodów kempingowych, stworzony przede wszystkim z myślą o najpopularniejszej kategorii pojazdów, które bazują na podwoziach „trojaczków” – począwszy od rocznika modelowego 2006. To radiowy system alarmowy nie tylko dla Fiata Ducato, Renault Boxera czy Citröena Jumpera. Także np. dla modelu Daily czy kamperów bez CAN-Bus. I tu cenna informacja. Odkąd sklep ACK jest oficjalnym dystrybutorem Thitronik, zdobył uprawnienia do montażu systemu alarmowego dostosowanego do danego pojazdu – również tych bez CAN-Bus. 

Thitronik oferuje bardzo rozbudowane i sprawdzone rozwiązania. I co istotne, efektywne kosztowo. Thitronik WiPro III CAN-Bus to styki magnetyczne bez okablowania. Zamiast podatnych za zakłócenia czujników ruchu mamy miniaturowe magnesy, więc pobyt w pojeździe nie wymaga ich dezaktywowania. A tych może być wiele, skoro mowa o zabezpieczeniu wszystkich drzwi, okien w kamperze, luków bagażowych. Po zamontowaniu takiego modułu każdy trzeba aktywować, np. używając pilota dołączonego do zestawu. Te i inne komponenty są połączone z centralą za pomocą jednorazowych numerów seryjnych.

Radiowe kodowanie sygnału idzie w parze z możliwością podłączenia do 100 modułów bezprzewodowych! WiPro III można np. rozbudować o linkę (Radio cable loop 868), którą zabezpieczymy rowery i co cenniejszy sprzęt wokół kampera. To także opcja alarm gazu radiowego dla gazów ubocznych, propan i butan (opcja).
Użytkujący tak doposażonego kampera najczęściej podkreślają komfort rozwiązania. I na ogół potwierdzają – im mocniej rozbudowany system zabezpieczeń, tym bardziej dla skuteczności działania alarmu pożądany jest fachowy montaż. Profesjonalny montaż rozbudowanej propozycji marki Thitronik przez zespół autoryzowanych specjalistów w siedzibie ACK Benimar Polska to obietnica… braku fałszywych alarmów, wejścia w posiadanie bardzo funkcjonalnego systemu alarmowego. I co nie bez znaczenia – zabezpieczonego na ryzyko nieuprawnionej dezaktywacji – Thitronik WiPro III CAN-Bus natychmiast wykrywa zakłócenie i informuje o tym użytkownika kampera. W dodatku na różne sposoby. 

Dystrybutor: ACK Benimar Polska 

Sprawdź produkty w klepie ACK sklep.ack.com.pl

Fot. Thitronik

Artykuł pochodzi z numeru 2 (104) 2022 r. magazynu „Polski Caravaning”.

Chcesz być na bieżąco? Zamów prenumeratę – teraz jeszcze taniej i szybciej.


Administrator19.06.20220 zdjęć 3