artykuły

przeglad-rynkuPRZEGLĄD RYNKU
ReklamaBilbord Ubezpieczenia zadzwon
Wyspecjalizowani w kamperach. Pierwsze w Polsce stacje dealerskie California Center

Wyspecjalizowani w kamperach. Pierwsze w Polsce stacje dealerskie California Center

Czas czytania 2 minuty

Obserwując wzrost zainteresowania klientów kamperami, marka Volkswagen Samochody Dostawcze uruchomiła nowy projekt – California Center. Ta ogólnopolska sieć autoryzowanych stacji dealerskich i serwisowych specjalizuje się właśnie w kamperach, oferując duży wybór pojazdów ekspozycyjnych, park samochodów do jazd testowych, a także możliwość wynajmu wybranego Volkswagena California.

Klienci punktów należących do California Center mogą liczyć na poszerzoną ofertę akcesoriów, profesjonalną obsługę i przede wszystkim fachowy serwis. Zespół doświadczonych mechaników specjalizuje się także w naprawach i konserwacji zabudów mieszkalnych oraz elementów kamperowych. Na miejscu skorzystać można ponadto z usługi montażu dodatkowych akcesoriów z oferty sklepu www.vwdostawcze-sklep.pl lub tych dostępnych bezpośrednio u dealera.

Piotr Chyrek, dyrektor rozwoju sieci dealerskiej Volkswagen Samochody Dostawcze:

– Jesteśmy przekonani, że California Center to unikalny projekt, który niewątpliwie stanie się benchmarkiem na rynku motoryzacyjnym pod kątem kompleksowej obsługi klientów zainteresowanych zabudowanymi fabrycznie kamperami. Pierwszymi stacjami dealerskimi, które dołączyły do projektu, są: Centrum Samochodów Dostawczych CityMotors z Gdańska, Dealer Zimny z Piotrkowa Trybunalskiego i Centrum Samochodów Dostawczych Auto Group Luzar z Krakowa-Wieliczki. Z biegiem czasu do projektu dołączać będę kolejne stacje dealerskie, dzięki czemu zapewnimy klientom dostęp do wyspecjalizowanych punktów sprzedaży i serwisu California Center w różnych regionach Polski.

ReklamaSródtekstowy YT PC

Krzysztof Dulny 21.10.20220 zdjęć 3
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News