artykuły

przeglad-rynkuPRZEGLĄD RYNKU
ReklamaBilbord - bookingcamper zacznij zarabiac
Wybierz miejsce resztę zostaw im. Domki mobilne Europa Campers

Wybierz miejsce resztę zostaw im. Domki mobilne Europa Campers

Czas czytania 3 minuty

Wyobraź sobie wymarzony urlop z dala od zgiełku miasta, nad brzegiem jeziora, w górach lub nad morzem, ale nadal w najwygodniejszym miejscu, które przychodzi ci do głowy – w domu. A konkretnie w domku holenderskim ze wszystkimi jego udogodnieniami i niezbędnymi sprzętami. Z funkcjonalną łazienką, wygodnym łóżkiem, przytulnym salonem z kominkiem i w pełni wyposażoną kuchnią. W twoim prywatnym pięciogwiazdkowym hotelu... na kołach.

Najatrakcyjniejsze w domkach holenderskich jest to, że możesz je postawić w dowolnym miejscu, bez zbędnych formalności, a do kompletnie umeblowanego i wyposażonego możesz wprowadzić się właściwie od razu. Jeśli przemawia do ciebie ta wizja, powinieneś zainteresować się ofertą firmy Europa Campers, która jest w stanie w krótkim czasie wyprodukować wymarzony domek, wyposażyć go, przetransportować i dokonać montażu w wyznaczonym przez ciebie miejscu.
Flagowym modelem jest domek letni DL-35 z antresolą. Na powierzchni 35 m² udało się zmieścić salon z aneksem kuchennym, 2 sypialnie – jedną na dole, drugą na antresoli – oraz dużą łazienkę z prysznicem. Taki jest standard, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby dostosować układ zgodnie z indywidualnym zapotrzebowaniem. Za dodatkową opłatą istnieje możliwość dobudowania na przykład niezadaszonego tarasu.
Domek ocieplony jest wełną mineralną, można go też doposażyć w ocieplenie rur wodnych w podłodze – system, który chroni instalację hydrauliczną przed zamarznięciem.

ReklamaŚT - biholiday 06.03-31.05 Sebastian
Nowoczesna bryła, duże przeszklenia, dwuspadowy dach z blachodachówką na rąbek – to wszystko otrzymujemy w standardzie. Elewacja jest z deski, przy czym nabywca wybiera, czy chce deskę heblowaną, czy nie. Wspominaliśmy już o możliwości kompletnego wyposażenia?
Ten drewniany, przeznaczony dla 4-osobowej rodziny domek idealnie sprawdzi się na małych działkach lub na gruntach wynajmowanych pod użytkowanie rekreacyjne. Zastosowanie znajdzie również jako obiekt do wynajęcia w ośrodku wypoczynkowym. – Jesteśmy w stanie w ciągu jednego dnia dostarczyć zamówioną liczbę domków do wcześniej wyznaczonego i przygotowanego miejsca. Wczoraj pusta działka, dziś gotowy do otwarcia kompleks domów do wynajęcia – zapewniają przedstawiciele firmy.
Cena? Od 103 500 zł netto. Piszemy „od”, ponieważ każde zamówienie wyceniane jest indywidualnie. Domy powstają na zamówienie i zgodnie z wytycznymi nabywców, stąd też różne mogą być ich ceny. Aby zlecić wycenę swojego domu marzeń, najprościej skontaktować się z przedstawicielami firmy – odpowiedzą na wszystkie pytania, na które nie znalazłeś odpowiedzi w tym tekście.
Europa Campers zajmuje się budową domków przenośnych, mobilnych, domów drewnianych i szkieletowych, produkuje też elementy do budowy łodzi.

europacampers.pl

Artykuł pochodzi z numeru 5 (107) 2022 r. magazynu „Polski Caravaning”.

Chcesz być na bieżąco? Zamów prenumeratę – teraz jeszcze taniej i szybciej.


Administrator25.05.2023 zdjęć 5
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News