artykuły

przeglad-rynkuPRZEGLĄD RYNKU
ReklamaBilbord Ubezpieczenia
Wszystko na swoim miejscu. Systemy regałowe RegAll

Wszystko na swoim miejscu. Systemy regałowe RegAll

Czas czytania 2 minuty

Podróżowanie kamperem to fascynująca przygoda, ale też wyzwanie organizacyjne – dosłownie każdy centymetr przestrzeni ma znaczenie. Dlatego coraz więcej osób poszukuje rozwiązań, które pozwolą zoptymalizować wykorzystanie dostępnej przestrzeni, a systemy regałowe są jednym z nich.

Firma RegAll oferuje szeroki wybór wysokiej jakości systemów regałowych, zaprojektowanych z myślą o lukach bagażowych – ale nie tylko. Te funkcjonalne rozwiązania pozwalają zachować porządek i zapewniają stabilność przewożonych przedmiotów, co jest istotne podczas podróży.

Łatwy montaż

Optymalne wykorzystanie przestrzeni umożliwiają właściwie dobrane półki i szuflady. Dzięki nim podczas pakowania się nie trzeba iść na kompromisy, nie trzeba też obawiać się, że przewożony sprzęt ulegnie uszkodzeniu albo nagle spadnie komuś na głowę. Antypoślizgowe podstawy zapewniają stabilizację bagażu, wsporniki natomiast zapobiegają przechylaniu. Pudełka EuroBox zatrzaskują się na półce, dzięki czemu w trakcie jazdy nie grozi im wypadnięcie.
Obawiasz się przeładowania? Regały wykonane są z lekkich profili aluminiowych, więc pojazd nie zostaje przeciążony. Jednocześnie konstrukcje cechują się dużą odpornością na uszkodzenia i wstrząsy, a ich powierzchnia jest odpowiednio zabezpieczona.
Regały montuje się łatwo i bezinwazyjnie, bez wiercenia i wkrętów – mocowane są między podłogą a sufitem tylnego garażu kampera lub kampervana. Prosty jest również ich demontaż, modyfikacja i rozbudowa. Położenie półek można oczywiście regulować, dopasowując je wedle własnych preferencji. Do każdego kompletu dołączane są wszystkie potrzebne narzędzia oraz ilustrowana instrukcja.

Zamówienia niestandardowe

Producent oferuje szeroką gamę regałów, pojemników, szuflad, uchwytów i akcesoriów, dzięki czemu system regałów i szuflad można skonfigurować według własnych potrzeb. Ze standardowym asortymentem można zapoznać się w sklepie internetowym regalykamperowe.pl, ale RegAll realizuje także zamówienia niestandardowe. Wystarczy, że prześlesz wymiary swojego luku bagażowego – najlepiej wraz ze zdjęciami – a pracownicy firmy bezpłatnie zaprojektują odpowiednie regały i doradzą w wyborze właściwych elementów: – Opracujemy i stworzymy uszyte na miarę rozwiązanie dla twojego mobilnego domu. Przedstawimy indywidualnie dopasowany projekt i niezobowiązującą ofertę.
Dodajmy, że firma świadczy również usługi montażu, a także dysponuje bezpłatnym miejscem parkingowym z dostępem do prądu – dla tych którzy chcieliby przyjechać na noc.

REGALL - regalykamperowe.pl
ul. Jana Matejki 22
47-100 Strzelce Opolskie

Artykuł pochodzi z numeru 1 (115) 2024 r. magazynu „Polski Caravaning”.

Chcesz być na bieżąco? Zamów prenumeratę – teraz jeszcze taniej i szybciej.


Administrator16.04.2024 zdjęć 6
Artykuł powstał we współpracy z marką RegAll
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News