artykuły

przeglad-rynkuPRZEGLĄD RYNKU
ReklamaBilbord - Webasto 01.11-30.11 Sebastian
Wskocz na SUP-a!

Wskocz na SUP-a!

Czas czytania 2 minuty

Deska SUP to świetna rozrywka dla każdego wypoczywającego nad zbiornikami wodnymi. iSUP YellowV Heartbeat 09 dostępna w ofercie firmy PrimeMarine jest bardzo zwrotna, a dzięki podniesionej stopce łatwo obraca się nawet w miejscu! Posiada 3 odłączane stateczniki, które można łatwo wymienić, z racji swojej szerokości zapewnia dużą stabilność. Nadaje się do pływania po wartko płynących rzekach i po niespokojnych, zafalowanych akwenach.
Deska iSUP YellowV Heartbeat 09 została stworzona z wytrzymałego materiału PVC o grubości 1,5 mm. Dodatkowe wzmocnienie stanowi powłoka z pianki EVA o grubości 5 mm, która zapewnia również doskonałą przyczepność, bardzo potrzebną na niespokojnych wodach.
Waży zaledwie 9 kg, a jej nośność to aż 130 kg. Dzięki 3 ergonomicznie rozmieszczonym uchwytom i 6 pierścieniom typu D jest łatwa do przenoszenia i mocowania. W zestawie, prócz deski, znajdziemy m.in. wiosło 2w1, pompkę z nanometrem, torbę transportową, zestaw naprawczy i wodoodporny pokrowiec na telefon. Producent daje na nią aż 3 lata gwarancji. Deskę możemy też wyposażyć w opcjonalny napęd elektryczny. Specjalny silnik montujemy po to, by móc później bez problemu pływać po dowolnym zbiorniku wodnym. Zestaw nie hałasuje, jest elektryczny, lekki oraz łatwy w montażu i demontażu.
Cena deski to 2790 zł brutto.

primemarine.com.pl

Artykuł pochodzi z numeru 5 (102) 2021 r. magazynu „Polski Caravaning”.

Chcesz być na bieżąco? Zamów prenumeratę – teraz jeszcze taniej i szybciej.

ReklamaWskocz na SUP-a! 1

Administrator16.05.20220
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News