artykuły

przeglad-rynkuPRZEGLĄD RYNKU
ReklamaBilbord - bookingcamper zacznij zarabiac
Woda w podróży. Zbiorniki Waterflex do twojego domu na kołach

Woda w podróży. Zbiorniki Waterflex do twojego domu na kołach

Czas czytania 2 minuty

Przed wyborem zbiorników staje każdy, kto kompletuje elementy własnego domu na kołach. Popularnością cieszą się te produkcji Waterflex, których oferta powiększyła się niedawno o zbiorniki przeznaczone do VW Craftera i MAN-a TGE, 90 i 60 litrów. Dostępne 68- i 69-litrowe modele znalazły już pierwszych zadowolonych nabywców. Kupują kolejni. Fakt, że 4×4 nie wyklucza dodatkowych litrów wody, cieszy wlaścicieli VW.

Zbiorniki firmy Waterflex spełniają wszystkie wymagania stawiane tego typu produktom. Są nie tylko lekkie i wytrzymałe, ale też neutralne chemicznie dla wody pitnej – mają odpowiedni atest. Zdobycie tego ostatniego to nie byle wyczyn, poprzedzony kilkoma etapami – od sporządzenia kompleksowej dokumentacji technicznej, przez surowe badania w laboratorium i ocenę pod kątem bezpieczeństwa i higieny, aż po inspekcję w zakładzie produkcyjnym, mającą potwierdzić zgodność procesu produkcji ze standardami bezpieczeństwa i higieny ustalonymi przez PZH.
Oferta Waterflex to ponad 300 modeli zbiorników o różnej pojemności: od 4 do nawet 1000 l. Klienci mogą wybierać spośród zbiorników płaskich, wąskich, wysokich, montowanych na nadkole, w miejsce koła zapasowego, pod samochód itp. – a mowa zarówno o modelach przeznaczonych do konkretnych pojazdów, jak i uniwersalnych, sześciennych zbiornikach, które można dopasować do dostępnej przestrzeni. Jak zapewnia producent, wszystkie zbiorniki na wodę pitną mają szczelne pokrywki i można je instalować nawet do góry nogami, a grubość ścianek minimalizuje niebezpieczeństwo wybrzuszeń. Mają też gotowe otwory wylotowe, do których wystarczy wkręcić króciec i są gotowe do użytku. Produkowane są metodą rotacyjną, co oznacza, że pozbawione są spawów – w przypadku wyposażenia kampera to o tyle istotne, że narażony jest on na nieustanne drganie. Rozszczelnienia? Przecieki? Nie ten adres!
– Nasze zbiorniki możesz instalować nawet dnem do góry, z pokrywką od spodu lub z boku. Zachowają szczelność w każdej pozycji – dodają przedstawiciele firmy. To nie czcze przechwałki, a łatwe do weryfikacji fakty. W sklepie waterflex.pl, można też znaleźć niskobudżetowe zbiorniki, równie wygodne w instalacji, a to dzięki solidnej grubości ściankom, o czym przekonała się ostatnio para relacjonująca w mediach społecznościowych budowę własnego kampera („Spanie w vanie”). Ich wybór padł na zbiornik 100 NM, który zainstalowali we Fiacie Ducato. Na wzmianki o produktach marki Waterflex można natrafić w wielu podobnych relacjach, co świadczy o popularności rozwiązań polskiego producenta. Z aktualną ofertą zbiorników – do kamperów, ale nie tylko – można zapoznać się na stronie internetowej waterflex.pl.

Woda w podróży. Zbiorniki Waterflex do twojego domu na kołach 1

UWAGA!
na hasło: polskicaravaning otrzymacie 3% rabatu. Rabat obowiązuje do końca czerwca 2024.

waterflex.pl

Artykuł pochodzi z numeru 1 (115) 2024 r. magazynu „Polski Caravaning”.

Chcesz być na bieżąco? Zamów prenumeratę – teraz jeszcze taniej i szybciej.


Administrator11.04.2024
Artykuł powstał we współpracy z marką Waterflex
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News